Квантові фізики нарвалися на Вселенський розум

17.02.2023, 19:32
Квантові фізики нарвалися на Вселенський розум
Фото: Facebook

Лауреати Нобелівської премії з фізики довели, наш світ – єдиний океан енергії. Він виникає і за секунди зникає, пульсуючи знову і знову...

Як говорив Альберт Ейнштейн: «Усе у світі має енергією. Енергія – в основі всього. Якщо ви налаштуєтеся на енергетичну частоту тієї реальності, яку хочете створити для себе, то ви отримаєте саме те, на що настроєна ваша частота. Це не філософія. Це – фізика».

Доведено, немає нічого суцільного та твердого, такий-бо світ квантової фізики! Тільки думка дозволяє нам зібрати та утримати разом ті "об'єкти", які ми бачимо в цьому постійно мінливому полі енергії.

То чому ж ми бачимо людину, а не миготливий потік енергії? Уявіть собі котушку з фільмом, а сам фільм – це набір кадрів із частотою приблизно 24 кадри на секунду, які розділені інтервалом часу.

Однак, завдяки швидкості, з якою один кадр змінює інший, виникає обман зору, і ми думаємо, що бачимо безперервне зображення, що рухається. Тепер згадайте про телебачення.

Електронно-променева трубка телевізора – це просто трубка з безліччю електронів, які ударяються об екран певним чином і створюють тим самим ілюзію форми та руху. Ось, чим є всі об'єкти у будь-якому випадку.

Скажімо, ми маємо 5 фізичних відчуттів (зір, слух, дотик, нюх і смак), кожне з яких натомість має певний спектр. Іншими словами, ваш набір почуттів сприймає навколишнє море енергії з певної обмеженої точки зору і, виходячи з цього, будує зображення.

Це не повна і зовсім не точна картина, це – лише інтерпретація... Всі наші тлумачення ґрунтуються виключно на "внутрішній карті" реальності, яка сформувалася у нас, а не на об'єктивній істині.

Наша "карта" – це результат накопиченого протягом життя досвіду, а наші думки пов'язані з цією невидимою енергією і визначають те, що формує ця енергія. Думки буквально перебирають всесвіт частинка за часткою для того, щоби створити фізичне життя.

Озирніться довкруж! Усе, що ви бачите в нашому фізичному світі, почалося як ідея – ідея, яка росла у міру того, як нею ділилися і висловлювали, доки не виросла достатньо, щоби за кілька етапів стати фізичним об'єктом.

Ви буквально стаєте тим, що найбільше думаєте; ваше життя стає тим, у що ви найбільше вірите. Світ – це у буквальному розумінні ваше дзеркало, яке дозволяє вам випробувати у фізичному плані те, що ви вважаєте істиною для себе... поки ви не зміните точку зору!

Квантова фізика демонструє нам, що світ довкола себе – це не щось жорстке і незмінне, як могло б здатися від початку. Навпаки, ось це щóсь – змінюється, бо побудоване на наших індивідуальних і колективних думках.

Те, що ми вважаємо істинним, насправді є ілюзією, майже цирковий трюк. На щастя, ми вже почали розкривати цю ілюзію та, найголовніше, шукати можливості змінити її.

Із чого складається наше тіло? – Людське тіло складається з 9 систем, включаючи: кровообіг, травлення, ендокринну систему, м'язову, нервову, репродуктивну, дихальну, скелет і сечовивідні шляхи.

А  чого складаються вони? З тканин та органів! Із чого складаються тканини та органи? З клітин. Із чого складаються клітини? З молекул, а вони, своєю чергою, – з атомів. Із чого складаються атоми? Зі субатомних частинок, які складаються... Bingo, з енергії!

Ми з вами – це чиста енергія-світло в її найбільш чудовому і розумному втіленні. Енергія постійно мінлива під поверхнею, але – під контролем вашого могутнього інтелекту, бо ви – це одна велика зіркова і могутня Енергетична Істота.

Якби ви могли побачити себе під потужним електронним мікроскопом і проводити інші експерименти над собою, то переконалися, що складається зі згустку енергії, котра постійно змінюється, у вигляді електронів, нейтронів, фотонів і так далі. Так само – і все, що нас оточує.

Квантова фізика доводить, що саме акт спостереження об'єкта змушує його виявлятись там і таким, де і яким ми його бачимо. Отже, як бачите, ваші спостереження, ваша увага до чогось, і ваш намір буквально виявляє даний об'єкт; це підтверджено наукою, яку не варто перетворювати на релігію чи культ.

Наш світ складається з духу, розуму та тіла, і кожен із цих трьох елементів виконує функцію, яка є унікальною для нього і не доступна для інших. Те, що бачать очі та відчуває ваше тіло – це фізичний світ, який ми називатимемо Тіло, а воно – це ефект, створений з причини.

Ця причина – це Думка! Тіло не може створювати, воно може тільки відчувати й бути відчутним; у цьому його унікальна функція.

Думка неспроможна відчувати, вона може лише вигадувати, уявляти, створювати й пояснювати... Їй потрібен світ відносності (фізичний світ, Тіло), щоби відчувати себе.

Дух – Все Суще; тобто, те, що дає Життя Думці та Тілу. Тіло не має влади створювати, хоч і дарує таку ілюзію, яка є причиною безлічі розчарувань, адже Тіло – це просто результат, і не в його владі стати причиною чи створити щось.

Звернімо увагу на монографію професора Башкирського університету Нажипа Валітова "Вакуумні коливання при хімічному збудженні атомів, молекул і хаотичність силових ліній електромагнітного та гравітаційного поля". Книга викликала справжній шок у наукових колах.

Квантові фізики нарвалися на Вселенський розум_1

У ній монографії автор на 100% науково й однозначно довів: 9 нових властивостей викривленого простору, 16 нових даних про будову атома, 16 нових рівнянь єдиної теорії електромагнітного та гравітаційного поля, 16 нових законів, 14 нових властивостей гравітаційних сил в астрономії. Приголомшливо, чи не так?!

Нажип Валітов раніше був дуже далекий від богослов'я. Він – хімік зі світовим ім'ям, який усе життя займався проблемами виключно науковими й навіть не припускав, що його відкриттям зацікавляться духовні лідери.

Суворою мовою формул професор довів, що будь-які об'єкти у Всесвіті взаємодіють один з одним миттєво, незалежно від відстані між ними. «Насамперед вважалося, що жодна взаємодія не може відбуватися зі швидкістю, що перевищує швидкість світла. Це – 300 тисяч км/сек», – розповідає про своє відкриття сам дослідник.

Однак виявилося, що електромагнітні та гравітаційні поля взаємодіють миттєво. Це було обґрунтовано теоретично та підтверджено експериментально, доводячи про існування у Всесвіті якоїсь єдиної вищої сили!

Адже, по суті, все пов'язано з усім. Тому професор Валітов, несподівано для себе, отримав листа з Ватикану від самого Папи Римського, в якому говориться, що «Його Святість присвячує науковцю свої молитви й дуже цінує ті почуття, які спонукали вченого написати цю монографію».

Причому, – зауважте, – «тільки після ретельного дослідження та солідної експертизи вирішено надіслати шановному панові Нажипу подяку». Сам здивований професор перечитав Веди, Тору, Біблію та Коран, і переконався, наскільки вони подібні.

Він висловив захоплення, наскільки точно у текстах божественного Одкровення зазначено суть його наукового відкриття. Думка матеріальна, упевнений дослідник, і її можна миттєво засікти з будь-якої точки Всесвіту.

«У священних книгах основних світових релігій написано, що Бог – усевидящий і всечуючий, всюдисущий і всезнаючий. Насамперед деякі вчені-атеїсти часто критикували саме це визначення. Їхня логіка була, на перший погляд, залізною: оскільки швидкість світла має межу, то Господь Бог, якщо Він є, не може миттєво почути й побачити вчинене людиною. Однак виявилося, що думка кожного з нас є матеріальною. Атоми в молекулах, з яких складаються нейрони мозку, здійснюють поступальні, коливальні та обертальні рухи.

Процес мислення обов'язково супроводжується випромінюванням та поглинанням силових ліній електромагнітного та гравітаційного полів. Цей процес можна миттєво засікти з будь-якої точки Всесвіту. Отже, Бог знає кожну нашу думку? Так. Є сила, якій підпорядковано все. Ми можемо називати її Господом, Аллахом, Світовим розумом. Суть не змінюється. І взаємодія у світі миттєво, де б не були об'єкти», – зазначає професор Башкирського університету.

Колеги підрахували: теорія Валітова спростовує 12 законів термодинаміки, 20 розділів хімії, 28 розділів фізики, 40 розділів механіки! Чого тільки варте одне твердження професора про те, що «у рівноважних оборотних процесах час може перетворюватися на масу та енергію, а потім зазнавати зворотного процесу».

Значить, воскресіння мертвих, на що вказують усі священні книги, можливе! Професор запропонував перевірити свої висновки науковим опонентам і вони не змогли їх спростувати: академік Російської академії наук Андрєй Трофімук надіслав захоплений відгук на монографію колеги, а затим "посипалися" відгуки й від релігійних і державних діячів.

Зараз професор Валітов вважає себе віруючою людиною. «Спочатку я довів буття Бога формулами. А потім відкрив його у своєму серці», – висновує науковець з Уфи.

У давньоіндійських священних текстах, датованих 8000 роками від сьогодення, цілком науково пояснюється, що Господь сповнений незбагненних енергій. Він може сприймати нашу діяльність у будь-якій формі й має здатність перетворювати свої різноманітні енергії за своїм бажанням.

В одній з Упанішад записано наступне: «Верховний Господь далеко і водночас дуже близько. Він перебуває всередині всього, і все ж таки Він поза все». А у "Брахма-самгіті" (5:37) сказано, що «Верховний Господь, Абсолютна Особа Бога, вічно перебуває у трансцендентному світі у Своїй обителі. Однак, завдяки Своїм незбагненним здібностям, Він може одночасно перебувати в будь-якій частині Своєї енергії».

Квантові фізики нарвалися на Вселенський розум_3
Автор : Ігор Огнев
Читайте також:
Історія
Українці у проєкті першої орбітальної станції
11 червня, 16:57
Життя
Як зауважують астрономи, на виявленому космічному об'єкті тепло і, мабуть, є вода. Тепер туди мають відрядити спеціальну місію.
26 травня, 12:04
Життя
Вчені зазначили, що вивчатимуть це явище протягом кількох років.
21 травня, 17:05
Світ
Компанія Boeing готова відправити астронавтів на Міжнародну космічну станцію для NASA після років затримок і проблем.
06 травня, 18:03
Світ
Туристичні польоти на орбіту триватимуть від трьох до шести днів, тоді як експедиція на МКС триватиме близько десяти днів.
02 травня, 11:51