КВІР у вогні, Всевишній карає кафірів в Ірані

СВІТ
30 січня, 13:09
КВІР у вогні, Всевишній карає кафірів в Ірані
Фото: Telegram

Все ж деструкція Росії виявляється глобальним позитивним чинником для всіх країн, сфер життя і галузей. Іран це вже відчув на собі...

Пролунали вибухи у штаб-квартирі Корпусу вартових ісламської революції (він же КВІР – прим. ред.), а не лише на військових та ядерних виробництвах Ірану. "За дурною головою", як то кажуть: не спокусились би іранські ісламісти "практично безкоштовною допомогою Росії".

А так, досі б спокійно помалу паскудили всім, передусім Ізраїлю. Проте вони не втримались: тепер їх під цю справу, здається, просто зачистять, знов провернувши антиклерикальну революцію, а потім – і тотальну демілітаризацію Ірану.

Ситуація win-win, коли свій виграш отримують всі, включно з Україною і народом Ірану. Здається, на тлі війни в Україні "світовими залаштунками" буде заодно закрито купу побічних проблем, тактичних і стратегічних.

У тому числі – соціально-економічних проблем США і ЄС. Оскільки нова мілітаризація, збільшення видатків на зброю, необхідність забезпечити армію зброєю останніх поколінь на заміну більш чи менш застарілій, котру віддають нам... усе це: нові робочі місця!

А ще – збільшення видатків на технічну освіту (відтак, стипендії та гранти для студентів, гранти для лабораторій і дослідницьких груп тощо). Більші заробітки та більше робочих місць – краща демографія, більш забезпечені родини більше народжуватимуть.

І на останок: нині всі офіційні геополітичні гіганти (від Вашинґтона до Москви) грають у гру "це не ми". Виявляється, що така гра можлива і не в одні ворота, з боку росіян чи іранців.

Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20
Політика
Амністований підкупленими суддями корупціонер Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив стати "яструбом миру" і допомогти РФ впокорити Україну.
31 січня, 07:51
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37