Легіон "Свобода Росії" вербує росіян для штурму Москви

ВІЙНА
31.05.2023, 11:53
Легіон "Свобода Росії" вербує росіян для штурму Москви

Наразі в легіоні "Свобода Росії" налічується від 500 до 1000 бійців.

Боєць легіону "Свобода Росії" із позивним Цезар заявив, що російські партизани, які атакували сили Кремля з території України, мають "тисячі" охочих вступити до їхніх лав і продовжуватимуть рейди на кордоні, поки їхні сили не стануть достатньо великими для штурму Москви.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це повідомляє The Times

"У нас є серйозні можливості. У нас є міномети, бронемашини, "Стінгери", переносні протитанкові комплекси і високоефективний підрозділ безпілотної розвідки", - йдеться в повідомленні.

Боєць розповів, що в легіоні "Свобода Росії" налічується від 500 до 1000 бійців.

За його словами, вони планують збільшувати чисельність у міру того, як дедалі більше росіян будуть готові повстати проти режиму кремлівського бункерного щура владіміра путіна.

"Цезар" наголосив, що добровольці спочатку утримуватимуть "шмат території Росії", який у майбутньому "стане плацдармом для наступу на Москву". За планом добровольців, саме тоді почнеться "кремлівська кампанія".

Цезар наголошує, що всі вони є громадянами росії: "Ми не злочинці і не приватна військова компанія, як "Вагнер". Усі ми є громадянами рф. Деякі з нас раніше служили у ЗСУ".

Штурм на території росії минулого тижня став першим випадком тривалих бойових дій на російській території від початку війни і першим збройним вторгненням у росію з часів прикордонних зіткнень між радянськими і китайськими військами в 1969 році.

Читайте також:
Світ
На росії пропонують ввести реєстрацію в месенджерах за паспортом
20 липня, 10:10
Світ
Внаслідок інциденту загинули троє пілотів.
12 липня, 17:44
Війна
На росії заявляють, що до операції нібито причетні спецслужби країн НАТО
08 липня, 09:12
Війна
Влада Новоросійська, де базується основна частина Чорноморського флоту рф, заявила, що місто зазнало атаки безпілотних катерів.
03 липня, 09:32
Війна
Місцеві ЗМДІ заявляють про ураження комплексу «Панцир-С1».
22 червня, 17:11
Опінії
Ідеальний варіант для Путлєра розпочати конфлікт чужими руками.
22 червня, 11:25