Литовська опозиція проти ратифікації договору щодо нормалізації відносин з Кубою

СВІТ
27 лютого, 11:15
Литовська опозиція проти ратифікації договору щодо нормалізації відносин з Кубою
Фото: Facebook

У Вільнюсі відбулася акція проти підтримки урядами країн-учасниць Євросоюзу політичного режиму на Кубі.

Одна з учасників — лідер опозиційної латиноамериканської молоді Роза-Марія Пайя.

Про це 25 лютого повідомив депутат литовського парламенту, голова комітету з закордонних справ і трансатлантичних питань Жиґімантас Павільоніс на своїй сторінці у соціальні мережі Facebook.

За словами політика, Литва має утриматися від нормалізації відносин з Кубою, оскільки там як і РФ при владі диктаторський режим, що здійснює репресії проти власних громадян.

«Парадоксально, що на 30-му році відновлення нашої державності міністерство закордонних справ Литви хоче тісно співпрацювати з тоталітарним режимом. У цей же самий час, коли наша країна пропонує підтримку Україні, що веде війну за власний суверенітет відбувається підміна понять демократії», — наголосив Жиґімантас Павільоніс.

Читайте також:
Уряд Литовської Республіки посилює карантинні заходи з метою зменшити навантаження на систему охорони здоров'я через спалах коронавірусу.
04 квітня, 10:15
Прем'єр-міністр Саулюс Скверняліс оголосив про скасування паромного і авіасполучення, що здійснювалися з метою повернення громадян Литви.
31 березня, 09:15
Співробітники Особливого архіву Литви виявили оригінальний примірник декларації, підписаний лідерами повстанчих загонів 16 лютого 1949 року.
15 лютого, 11:35
Литовське міністерство освіти підготувало законопроєкт про підвищення соціальних виплат вчителям-філологам.
13 лютого, 16:40
Приватний літак Євгєнія Прігоджина, довіреної особи президента РФ, зафіксували на летовищі у Вільнюсі.
10 лютого, 11:15
Методично, систематично, відкрито — так діють російські спецслужби у Балтійському регіоні з метою завербувати як найбільше агентів.
05 лютого, 12:50