Литва вимагає від ПАРЄ блокувати будь-які ініціативи РФ

СВІТ
28 січня, 10:50
Альґірдас Буткявичюс.
Альґірдас Буткявичюс.
Фото: Delfi

Делегація Литовської Республіки пропонує оскаржити повноваження російської делегації в Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це 27 січня заявив представник литовського Сейму Альґірдас Буткявічюс, передає видання "Delfi".

Сформульована делегацією Литви пропозиція заблокувати повноваження представників РФ підтримана достатньою кількістю парламентарів, відтак питання буде розглянуто Комітетом з моніторингу ПАРЄ.

«Не секрет, що в Росії не дотримаються громадських прав і свобод, не говорячи вже про репресії в окупованому українському Криму. Країна, де немає жодних демократичних процесів, не має висувати жодних ініціатив у такій інституції як ПАРЄ», — заявив Альґірдас Буткявічюс.

У свою чергу представники РФ заявили, що у разі обмеження їхніх прав, вони підуть на демарш і залишать ПАРЄ, як це вже було влітку 2014 року.

Читайте також:
Співробітники Особливого архіву Литви виявили оригінальний примірник декларації, підписаний лідерами повстанчих загонів 16 лютого 1949 року.
15 лютого, 11:35
Литовське міністерство освіти підготувало законопроєкт про підвищення соціальних виплат вчителям-філологам.
13 лютого, 16:40
Приватний літак Євгєнія Прігоджина, довіреної особи президента РФ, зафіксували на летовищі у Вільнюсі.
10 лютого, 11:15
Методично, систематично, відкрито — так діють російські спецслужби у Балтійському регіоні з метою завербувати як найбільше агентів.
05 лютого, 12:50
Очільник Литовської Республіки сподівається на рішучість лідерів країн-членів Євросоюзу у відповідь на російську агресію.
23 січня, 11:20
Литовський уряд ініціює створення у столиці країни пам'ятника першому президенту Антанасу Смятоні.
10 січня, 19:50