Ліву естонську опозицію дратує підтримка громадянами консервативного уряду

29 листопада, 16:10
СВІТ
Лідери урядових партій Естонії
Лідери урядових партій Естонії
Фото: Eesti Uudised

Депутат естонського парламенту від Соціал-демократичної партії та за сумісництвом брат президента країни Раймонд Кал'юлайд заявив про наявний розкол в естонському суспільстві.

Народний обранець вважає, що представники Естонської консервативної народної партії, які головують у трьох міністерствах, загрожують існуванню наявної демократичної системи в країні та плюралізму думок.

«Перебування радикальних націоналістів і правих популістів в уряді, який хоч і має народну довіру, проте нічого доброго не віщує Естонії. Вони намагаються вибудувати власну вертикаль влади та водночас відвернути нас від давно узгодженого європейського шляху. Їхні гасла, певно, мають сенс, бо станом на сьогодні держава не виконує всі свої функції, а судова система і прокуратура не демонструють ефективність», — зазначив Раймонд Кал'юлайд.

На думку політика, громадяни Естонії також підтримують правий уряд через декларовані його членами зміни, що мають на меті струснути весь державний апарат, який утвердився після приєднання країни до ЄС, відповідно до націоналістичної та консервативної ідеологій без мультикультуралізму і підлаштування під так звану "євробюрократію".

Читайте також:
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
18:00
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30