Лієв має сидіти у в'язниці за свої корупційні оборудки, разом зі своїм покровителем Резніковим!

Опінії
18 березня, 11:59
Лієв має сидіти у в'язниці за свої корупційні оборудки, разом зі своїм покровителем Резніковим!

Лієв, вийшовши із СІЗО, тепер не лише буде насолоджуватися розкішним життям на вкрадені в українського війська гроші

Голова партії Народовладдя

ТОП-корупціонера Олександра Лієва випустили із СІЗО!

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Ярослав Шкодін змінив запобіжний захід Олександру Лієву з тримання під вартою на особисте зобов'язання. При цьому на засіданні були присутні лише адвокати Лієва, а от прокурори САП до суду «чомусь» не зʼявились!

Нагадаю, що Олександра Лієва підозрюють у розкраданні майже 1,5 мільярда гривень на закупівлі снарядів для ЗСУ, коли той очолював Департамент військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони. 

А ще Лієв — це давній колаборант. Він —  колишній міністр курортів та туризму АР Крим часів Януковича, який публічно підтримував російську окупацію Криму.  

Так, у березні 2014 року він закликав почути Крим» і «легалізувати референдум». Також цей персонаж вихваляв Януковича і закликав до боротьби з «помаранчевою чумою». Все це чітко зафіксовано на відео.

А у 2006 році Лієв організовував у Криму проросійські мітинги на підтримку незаконного утримання росіянами маяків, які мали бути повернені Україні.

Показовою є позиція САП, яка по суті доводить, що цю справу фактично зливають. Так, прокурор САП підписав постанову про зміну підслідності. Він нібито дійшов висновку, що у справі «відсутні дані», за якими можна кваліфікувати дії посадовців Міноборони Лієва і Нахкура за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Після цього рішення справу передали на розслідування з НАБУ до поліції.

Окремо слід згадати, що у свій час Офіс Генерального прокурора затягував передачу справи в НАБУ та САП, попри те, що ця справа відповідно до вимог КПК є у їх підслідності. Після суспільного тиску справу таки передали до НАБУ, але тепер знову «злили» її до поліції.

Лієв, вийшовши із СІЗО, тепер не лише буде насолоджуватися розкішним життям на вкрадені в українського війська гроші, але ще й матиме кращу можливість здійснювати неправомірний вплив на слідство та чинити тиск на свідків.

Впевнений, що Лієва випустили з СІЗО для того, щоб у нього не виникло спокус дати свідчення щодо свого тодішнього «шефа» — Резнікова. Адже очевидно, що такі масштабні корупційні оборудки Лієв не міг провертати без відома і без схвалення Резнікова. Так що тепер, коли Лієв вийшов на свободу, а справу передали до поліції, обидва топ-корупціонери — і Лієв, і Резніков, можуть бути спокійнішими за своє майбутнє. «Смотрящій» за правоохоронною системою Татаров і його шеф Єрмак не дадуть образити своїх подільників...

Але так буде не завжди. Врешті-решт і Лієв, і Резніков, і Єрмак з Татаровим мають на довго опинитися у тюремних камерах за всі свої злодіяння, й ми — партія людей праці Народовладдя — будемо й далі робити все можливе для цього!

Читайте також:
Політика
А як могло бути інакше, якщо корупція в Україні процвітає, а АТ «Укргазвидобування» є флагманом корупції.
16:10
Опінії
Оскільки Ситник «переплутав» поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.
10:56
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Кримінал
Колишньому заступнику глави Офісу президента Андрію Смирнову запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн.
вчора, 20:50
Кримінал
За даними правоохоронців, фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства за кордоном
вчора, 17:04
Позиція
При цьому Іван Вигівський стверджує, що нічого про це не знає, адже слідчі Нацполіції – самостійні.
вчора, 16:15