Лукашенко готує шляхи відходу

ВІЙНА
01 травня, 10:00
Лукашенко готує шляхи відходу

Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію

Приватна компанія, пов’язана із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, будує в горах під Сочі величезну резиденцію з готелем, ресторанним комплексом і шале.

Про це йдеться у спільному розслідуванні журналістів Belsat і об’єднання колишніх білоруських силовиків BELPOL, передає The Insider.

Повідомляється, що резиденція розташована в селищі Красна Поляна й обіцяє бути розкішною — стіни з монолітного залізобетону, позолочені ручки на дверях, басейни, кухні, ресторани, особистий кабінет і «озброєна до зубів охорона».

У розпорядження BELPOL потрапили проєктні документи групи компаній «Краснодаргражданпроект», яка будує резиденцію. На плані будівництва є 12 об’єктів загальною площею 7 374 кв. м на ділянці площею понад 97 248 квадратів. Третину площі забудови займає об’єкт «головна будівля», проєктований для господаря.

Лукашенко готує шляхи відходу_1

У головній будівлі розташується гардеробна, банкетний зал, кухня для холодних і кухня для гарячих страв, їдальня, вітальня, ванна (адаптована для маломобільних осіб), кінотеатр, охорона й робочий кабінет.

Лукашенко готує шляхи відходу_3

На підземному поверсі — басейн, російська і турецька лазня, масажна, фітнес-зал, службова кімната охорони, пральня, серверна і навіть кімната для лиж.

Лукашенко готує шляхи відходу_5

Нагорі садиби - вітальня площею 62 квадрати, 20-метрова лазня. Дві менші спальні по 36 кв. м кожна, і головна - на 55 метрів.

Під головною будівлею запроєктовано три VIP-котеджі — по 730 кв. м кожен. Один із них адаптований для проживання маломобільних осіб. Обладнані басейнами, їдальнею, трьома спальнями тощо.

Є на карті ділянки й готель усього на чотири номери площею 348 кв. м. Тут поверх під землею — для персоналу. На першому поверсі — фоє, туалети і зона ресепшина, а також 74-метровий зал для обідів, розрахований на 24 персони. На другому — чотири номери, кожен – 47 квадратів.

На території знаходиться також ресторанний комплекс, більший за готель. Спортивна інфраструктура, пункт пропуску, гараж і будівля охорони з шістьма ліжками в зоні для відпочинку та кімнатою для зброї.

Лукашенко готує шляхи відходу_7

BELPOL вважають, що новий комплекс будують для Лукашенка, оскільки в схемі купівлі-продажу і будівництва задіяні його найближчі компаньйони й «гаманці».

У Belsat припускають, що цей маєток Лукашенко використовуватиме після того, як залишить президентську посаду - добровільно чи вимушено. А будувати резиденцію за межами Білорусі Лукашенко вирішив, очевидно, після виборів і подальших протестів 2020 року.

Розслідувачі кажуть, що будують резиденцію «тихо, через фірму-прокладку, за високим парканом, і бояться, щоб відомості про призначення не потрапили у ЗМІ».

Читайте також:
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27