Лукашенко говорить, що готовий до введення окупаційних військ московії

СВІТ
30.07.2021, 17:20
Лукашенко говорить, що готовий до введення окупаційних військ московії

Хроніки диктатури

"Щонайменше смішно це все чути. Ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз у Білорусі не обговорювалося. Перш за все тому, що в цьому немає ніякої необхідності при сучасних озброєннях. У гострий період у серпні минулого року... я не ввів ніякі збройні сили, ні з росії, ні з України, ні з інших країн. Ми з цим лихом впоралися самі. Ось моя позиція", – заявив Олександр Лукашенко, котрий називає себе президентом Білорусі. Про це повідомило пропагандистське видання "Белта"

Разом із тим, уряд Білорусі готовий до "запрошення" російських військ у разі потреби, хоча "такого ніколи не буде".

"Якщо потрібно буде для безпеки Союзної держави, яке ми будуємо, для безпеки Білорусі та росії розмістити тут все збройні сили з усіма видами озброєнь - вони будуть тут розміщені негайно. Якщо буде мало, сюди будуть введені всі Збройні сили рф. Такого ніколи не буде. Але якщо потрібно, ми роздумувати не будемо", – додав Лукашенко.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що диктаторський режим Олександра Лукашенка порушує базові права людини, зокрема дозволивши знедоленим біженцям перетинати кордон, беручи з них за це гроші.

Автор : Денис Перетяка
Читайте також:
Політика
Єрмак хоче передати українську енергетику під контроль клану Козицьких, які працюють з партнером «Газпрому» Карелом Комареком.
вчора, 13:12
Опінії
Ціна затягування: втрати, які не бачать у теплих кабінетах.
вчора, 10:28
Політика
Корупційний скандал із Міндічем ускладнить для України отримання фінансової допомоги від ЄС.
13 листопада, 12:06
Політика
Авторський неологізм і концепція — Владислав Смірнов.
11 листопада, 19:23
Війна
Міністерство оборони Бельгії надіслало 149 тисяч листів 17-річним підліткам із закликом вступати до армії.
09 листопада, 10:18
Опінії
Кожні дві хвилини мінус один боєць.
07 листопада, 14:08