Лукашенко говорить, що готовий до введення окупаційних військ московії

СВІТ
30 липня, 17:20
Лукашенко говорить, що готовий до введення окупаційних військ московії

Хроніки диктатури

"Щонайменше смішно це все чути. Ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз у Білорусі не обговорювалося. Перш за все тому, що в цьому немає ніякої необхідності при сучасних озброєннях. У гострий період у серпні минулого року... я не ввів ніякі збройні сили, ні з росії, ні з України, ні з інших країн. Ми з цим лихом впоралися самі. Ось моя позиція", – заявив Олександр Лукашенко, котрий називає себе президентом Білорусі. Про це повідомило пропагандистське видання "Белта"

Разом із тим, уряд Білорусі готовий до "запрошення" російських військ у разі потреби, хоча "такого ніколи не буде".

"Якщо потрібно буде для безпеки Союзної держави, яке ми будуємо, для безпеки Білорусі та росії розмістити тут все збройні сили з усіма видами озброєнь - вони будуть тут розміщені негайно. Якщо буде мало, сюди будуть введені всі Збройні сили рф. Такого ніколи не буде. Але якщо потрібно, ми роздумувати не будемо", – додав Лукашенко.

Раніше Останній Бастіон повідомляв, що диктаторський режим Олександра Лукашенка порушує базові права людини, зокрема дозволивши знедоленим біженцям перетинати кордон, беручи з них за це гроші.

вибір редакції
Читайте також:
Олександр Лукашенко заявив про наміри розмістити на кордоні з Україною зенітно-ракетні комплекси C-400, які Мінськ планує отримати з Росії.
13 вересня, 16:28
Але проблема полягає в тому, що це рішення ніяк не вплине на будівництво і введення трубопроводу в експлуатацію.
25 серпня, 15:15
Грузинські правоохоронні та спеціальні служби мають негайно розірвати чинну угоду про співробітництво зі своїми колеґами з Мінська.
17 серпня, 13:28
Його "презентацію" провели практично таємно, без запрошення журналістів.
11 серпня, 16:27
Тарас Кремінь звернувся до тих, кого не влаштовує українська мова
10 серпня, 17:15
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
27 липня, 13:52