ЄС стурбований «міґраційною атакою» Лукашенка на Литву

СВІТ
13 липня, 07:01
ЄС стурбований «міґраційною атакою» Лукашенка на Литву
Фото: Twitter

Брюссель має намір негайно втрутитися у ситуацію з нелеґальними міґрантами, які штурмують білорусько-литовський кордон.

Відповідну інформацію оприлюднила Аґенція Європейського союзу з безпеки зовнішніх кордонів "Frontex", передає "Останній Бастіон".

Єврочиновники пообіцяли спрямувати до Вільнюсу додаткову прикордонну ґрупу разом із необхідним технічним обладнанням та патрульними машинами.

«Литва запросила нашої допомоги, ми відгукнулися. Крім заявленої команди прикордонників також поїдуть експерти для контактів із міґрантами, щоби зібрати повну інформацію щодо дій вже відомої нам злочинної мережі. Державний кордон Литви — наша спільна зовнішня межа, а тому ми готові допомогти там, де це потрібно», — прокоментував ситуацію директор "Frontex" Фабріс Лежері.

Він також додав, що диктаторський режим Олександра Лукашенка порушив кілька базових прав людини, зокрема дозволивши знедоленим біженцям перетинати кордон, беручи з них за це гроші.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міґраційна хвиля нелеґалів, які прямують з Азії до Європейського союзу транзитом через Білорусь і Литву, досягла історичного максимуму.

вибір редакції
Читайте також:
Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.
17 липня, 14:34
Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.
07 липня, 14:03
Широкомасштабні військові навчання "Захід-2021", орґанізовані РФ, можуть стати фатальними для майбутнього України, Білорусі та Молдови.
24 червня, 11:15
Міґраційна хвиля нелеґалів, які прямують з Азії до Європейського союзу транзитом через Білорусь і Литву, досягла історичного максимуму.
21 червня, 11:45
Нині доля Придністров'я, як всієї Молдови, залежить від того, хто отримає більшість після цьогорічних парламентських виборів.
10 червня, 07:59
Литовський міністр закордонних справ Ґабріелюс Ландсберґіс звернувся до білоруського диктатора з вимогою припинити репресії.
02 червня, 13:58