Лукашенко приховує від білорусів зростання захворюваності на туберкульоз

СВІТ
02.04.2023, 22:07
Лукашенко приховує від білорусів зростання захворюваності на туберкульоз
Фото: Google

Диктаторський режим прокремлівської маріонетки Алєксандра Лукашенка намагається уникнути соціального вибуху через нову статистику.

Про зростання рівня захворюваності громадян Білорусі на туберкульоз повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на Службу зовнішньої розвідки України.

Зазначається, що з-поміж основних причин погіршення епідеміологічної ситуації є погані умови у виправних закладах, де перебувають тисячі політичних бранців із якими дозволяють спілкуватися виключно родичам.

«Кількість виявлених торік у Білорусі випадків туберкульозу виявилася на 12,4 % вищою, ніж у 2021-му. Лікарі пов'язують це із пандемією Covid-19 та жахливими умовами у білоруських в'язницях, де кількість ув'язнених перевищує всі норми», – повідомили у СЗРУ.

Водночас координатор фонду медичної солідарності Білорусі Лідія Тарасєнко вважає, що до офіційних відомостей від представників диктатури треба ставитися з обережністю, як до маніпуляції, бо можливе свідоме заниження реальних цифр.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що режим Лукашенка підозрюється у злочинах проти людяності на території, яку нібито de jure контролює Мінськ, але de facto путінська Москва.

Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10