ООН підозрює лукашенківський режим у злочинах проти людяності

КРИМІНАЛ
19.03.2023, 17:23
ООН підозрює лукашенківський режим у злочинах проти людяності

Білоруський диктатор-маріонетка Кремля має отримати відповідну його правопорушенням справедливу кару, бажано – смертну.

На тижні у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй оприлюднили доповідь про поточний стан справ у сусідній країні, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняну Службу зовнішньої розвідки.

Як вдалося з'ясувати, режим Алєксандр Лукашенка підозрюється у злочинах проти людяності на території, яку нібито de jure контролює Мінськ, але de facto (вже з осені 2020 року – прим. ред.) путінська Москва.

У доповіді ООН про ситуацію у Білорусі йдеться про загибель людей внаслідок застосування насильства, а також про тортури та нелюдське ставлення до ув'язнених за виключно політичні й сфабриковані кримінальні справи.

За заявою прессекретар Управління ООН із прав людини Ліз Троссел, нині у Білорусі нараховується майже 1500 політв'язнів, до лютого поточного року там було закрито майже 800 некомерційних (тобто, громадських – прим. ред.) організацій.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Алєксандр Лукашенко і Сі Цзіньпін підписали угоду про стратегічне партнерство, Білорусь поступово виходить із впливу Росії-Московії.

Читайте також:
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
13 червня, 06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27