ООН підозрює лукашенківський режим у злочинах проти людяності

КРИМІНАЛ
19 березня, 17:23
ООН підозрює лукашенківський режим у злочинах проти людяності

Білоруський диктатор-маріонетка Кремля має отримати відповідну його правопорушенням справедливу кару, бажано – смертну.

На тижні у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй оприлюднили доповідь про поточний стан справ у сусідній країні, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняну Службу зовнішньої розвідки.

Як вдалося з'ясувати, режим Алєксандр Лукашенка підозрюється у злочинах проти людяності на території, яку нібито de jure контролює Мінськ, але de facto (вже з осені 2020 року – прим. ред.) путінська Москва.

У доповіді ООН про ситуацію у Білорусі йдеться про загибель людей внаслідок застосування насильства, а також про тортури та нелюдське ставлення до ув'язнених за виключно політичні й сфабриковані кримінальні справи.

За заявою прессекретар Управління ООН із прав людини Ліз Троссел, нині у Білорусі нараховується майже 1500 політв'язнів, до лютого поточного року там було закрито майже 800 некомерційних (тобто, громадських – прим. ред.) організацій.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Алєксандр Лукашенко і Сі Цзіньпін підписали угоду про стратегічне партнерство, Білорусь поступово виходить із впливу Росії-Московії.

Читайте також:
Опінії
Практика довела, що це вкрай згубне явище, бо немає кому їх зупинити. Монополія на владу народила військовий комунізм та рейдерство
13:35
Світ
Кремлівські спеціальні служби не бажають розкривати правду про минуле, бо тоді розкриється таємниця, що ніяких "русскіх" ніколи не існувало.
31 травня, 19:02
Опінії
Новий закон позбавляє громадян, підприємства, органи влади та місцевого самоврядування будь-яких механізмів захисту
30 травня, 08:19
Світ
Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.
24 травня, 21:29
Кримінал
Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.
24 травня, 18:54
Світ
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24