Лукашенко вмовив Путіна прийняти умови Прігожина

ПОЛІТИКА
24 червня, 19:36
Лукашенко вмовив Путіна прийняти умови Прігожина
Фото: Google

Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.

Такі відомості кілька хвилин тому оприлюднила пресслужба вусатого узурпатора Алєксандра Лукашенка, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджують канцеляристи білоруського агрофюрера, Євгєній Прігожин прийняв пропозицію про зупинення руху колон "вагнерівців" територією Росії та готовий до деескалації напруги.

«Упродовж усього дня Алєксандр Лукашенко особисто вів важкі переговори "власними каналами" з президентом Росії Владіміром Путіним і засновником ПВК "Вагнер". Наразі є проєкт прийнятного варіанта розв'язання ситуації з гарантіями безпеки для її бійців. Вважаємо неприпустимим криваву бійню на території Росії», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Терорист Прігожин підтвердив, що прийняв пропозицію Лукашенка про зупинення руху озброєних осіб на Москву: «Ми розвертаємо свої колони та йдемо у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом».

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", успіх походу ПВК "Вагнер" на столицю ресурсної федерації московії залежатиме від лояльності російських військовиків.

Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22 серпня, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29 червня, 07:05
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09 березня, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03 березня, 17:28
Війна
Білоруський диктатор погрожу "чималою" кількістю силовиків
27 лютого, 20:05
Війна
Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону
25 лютого, 12:20