Лукашенко заявив про накопичення Україною "націоналістів-радикалів" на кордоні

СВІТ
17 січня, 15:21
Лукашенко заявив про накопичення Україною "націоналістів-радикалів" на кордоні
Фото: google

Цим він виправдовує спільні з Москвою військові навчання у Білорусі

Під час заслуховування доповіді про майбутні спільні навчання Збройних сил РФ і Білорусі, Лукашенко заявив про нарощування українських військ біля своїх кордонів. За його словами, у межах української операції "Полісся" залучено вже до 10 тисяч військових, що свідчить про нарощування військового контингенту.

"Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з "націоналістів-радикалів". Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від Державного кордону нашої країни", — заявив Лукашенко.

Він також додав, що мігранти не підуть до України навіть у "страшному сні", а ось із України, навпаки, люди біжать до Білорусі.

Виходячи з цього, Росія проведе навчання з Білоруссю на півдні (кордон з Україною) та на заході (ЄС). На навчаннях, за словами президента Білорусі, відпрацьовуватимуть певний задум у протистоянні Україні та країнам Балтики. Навчання планують розпочати у лютому, а точна дата поки що не визначена. Водночас усі питання з Кремлем уже обговорені.

 

Читайте також:
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25