Лукашенко заявив про накопичення Україною "націоналістів-радикалів" на кордоні

СВІТ
17.01.2022, 15:21
Лукашенко заявив про накопичення Україною "націоналістів-радикалів" на кордоні
Фото: google

Цим він виправдовує спільні з Москвою військові навчання у Білорусі

Під час заслуховування доповіді про майбутні спільні навчання Збройних сил РФ і Білорусі, Лукашенко заявив про нарощування українських військ біля своїх кордонів. За його словами, у межах української операції "Полісся" залучено вже до 10 тисяч військових, що свідчить про нарощування військового контингенту.

"Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з "націоналістів-радикалів". Це ще гірше, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від Державного кордону нашої країни", — заявив Лукашенко.

Він також додав, що мігранти не підуть до України навіть у "страшному сні", а ось із України, навпаки, люди біжать до Білорусі.

Виходячи з цього, Росія проведе навчання з Білоруссю на півдні (кордон з Україною) та на заході (ЄС). На навчаннях, за словами президента Білорусі, відпрацьовуватимуть певний задум у протистоянні Україні та країнам Балтики. Навчання планують розпочати у лютому, а точна дата поки що не визначена. Водночас усі питання з Кремлем уже обговорені.

 

Читайте також:
Політика
Західні партнери допомагають державі Україна та українцям, як нації, перемогти ворога і зупинити геноцид. Власне, діють батогом і пряником.
22 травня, 16:09
Світ
Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.
16 травня, 18:23
Політика
Владімір Путін загнав себе у безвихідь кривавою агресією проти України. Єдина його надія на порятунок – диктатор Сі Цзіньпін.
14 травня, 16:01
Політика
Російська терористична федерація масово видає візи так званим "біженцям" із країн Близького Сходу, аби ті їхали в Європу вчиняти безлади.
02 травня, 21:07
Політика
Представник партії "Альтернатива для Німеччини" Петр Бистрон таємно з'їздив до Білорусі на авдієнцію до вусатого диктатора.
22 квітня, 20:37
Світ
Безпосередні учасники антиурядових протестів у Кишиневі проходили кількамісячний вишкіл у військових таборах на Росії.
18 квітня, 16:39