Лукашенко звинуватив військово-політичну верхівку України у здачі Криму

ПОЛІТИКА
08 серпня, 10:02
Лукашенко звинуватив військово-політичну верхівку України у здачі Криму
Фото: YouTube

У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.

За словами Олександра Лукашенка, в умовах безвладдя й розгортання сепаратистських рухів на Півдні та Сході, українці ще не мали сил і бажання захищати власну землю.

«Ви безладно поставилися до того, що сталося в Криму. Навіть не вилізли зі своїх баз, щоби дати відсіч. Просто спали там. А коли у мене хоча б клаптик землі спробували відібрати, там уже полягло багато людей. На відміну від ваших тодішніх керівників я б воював», — прокоментував білоруський президент ситуацію з анексією українського півострова військами РФ.

За словами Олександра Лукашенка, без бою і жодного пострілу здати Крим могла тільки українська влада.

«Ти знав, що відбувалося навколо. Це відбувалося не перший день. Ти повинен був привести збройні сили в стан повної бойової готовності. Розумієте? Один тільки факт приведення півмільйонної армії, а тоді понад 500 тисяч військ було. Ким був тоді Турчинов — найманцем Заходу чи керівником країни? Слухайте, росіяни просто висадилися і пішли, дійшли аж до перешийка через Сімферополь під ваші ж оплески», — наголосив очільник Білорусі.

На його переконливу думку, так, як вчинила влади України в лютому-березні 2014 року, ніхто й ніде не захищає свою країну, віддаючи частину її території на поталу окупантам у зеленому камуфляжі.

Читайте також:
На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів.
06 жовтня, 15:19
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
22 вересня, 13:26
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.
31 серпня, 15:54
Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.
28 серпня, 14:30
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38