Львівські лікарі влаштували чиновникам коридор ганьби через закриття протитуберкульозного диспансеру

ЕКОНОМІКА
19 травня, 20:06
Львівські лікарі влаштували чиновникам коридор ганьби через закриття протитуберкульозного диспансеру
Фото: facebook.com

Раніше вже припинило існування дитяче стаціонарне відділення, яке знаходилося в сосновому лісі на околиці міста.

Медики львівського протитуберкульозного диспансеру, який після впровадження другого етапу медреформи мають закрити та звільнити понад 200 людей, влаштували флешмоб, повідомляє Соцпортал.

Лікарі звернулися до чиновників центральної та місцевої влади. Під час флешмобу лікарі повернулися до чиновників спиною та влаштували імпровізований коридор ганьби.

Вони записали відповідне відео, яке на своїй сторінці в Фейсбук розмістила одна з лікарок медзакладу Світлана Косик.

«Ми вибирали вас не для того, щоб ви позбавляли нас наших робочих місць. Ми наймали вас за наші бюджетні кошти не для того, щоб ви отримували мільйонні зарплати й багатотисячні премії, а нам не виплачували навіть наші мізерні заробітні плати. Ви служите для українських людей. І позбавляєте їх права на достойну медичну службу. Позбавляєте права вибору лікаря і лікувального закладу», – заявляють лікарі.

За даними медиків, диспансер ліквідують рішенням Львівської обласної ради № 874 від 10 вересня 2019 року.

«Цим рішенням передбачається ліквідація нашого закладу з масовим вивільненням працівників шляхом приєднання до КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центрі легеневого здоров'я)», – інформують медики, відзначаючи, що будуть звільнені 204 людини.

За словами медичних працівників, раніше в ході оптимізації припинило існування дитяче стаціонарне відділення, його перенесли до згаданого Центр легеневого здоров'я.

Тепер воно розташоване в корпусі, де знаходяться стаціонарні відділення для дорослих, в яких «лікуються хворі з бактеріовиділенням, з широкою лікарською стійкістю, і пацієнти з поєднанням туберкульозу/ВІЛ-інфекцією, що представляє реальну загрозу для дітей».

«У дітей немає умов для навчання, прогулянок на свіжому повітрі. Приміщення ж нашого стаціонарного дитячого відділення планується продати, оскільки воно розташоване в сосновому лісі на околиці міста на території площею 7,18 гектара. На нашу думку, саме з метою реалізації цього об'єкта і затіяно так звану реформу протитуберкульозної служби в у Львові», – б'є в набат колектив лікарні.

Сьогодні в Києві також відбулися акції протесту лікарів Київської клініки «Психіатрія» (Павлівська лікарня), які виступають проти знищення системи психіатрічної допомоги в України.

Львівські лікарі влаштували чиновникам коридор ганьби через закриття протитуберкульозного диспансеру_1
вибір редакції
Читайте також:
Підприємці зазначають, що вони будуть боротися за свої права усіма доступними способами.
03 травня, 11:41
«Карантин повинен бути для всіх. Епіцентр працює, Рошен, Макдоналдс працюють, не працює тільки малий бізнес».
29 квітня, 20:09
Також з проханням пом'якшити карантин і відкрити ринки, до уряду звернулися очільники Львову, Дніпра та Івано-Франківська.
27 квітня, 15:01
Вчора також підприємці міста Кам’янського попри карантинні обмеження, силою відкрили ворота ринків та почали роботу.
26 квітня, 17:10
Україна потроху накривається... карантином.
12 березня, 10:20
Влада Республіки Гаїті скасувала щорічний карнавал присвячений початку Великодньому Посту через вуличне кровопролиття.
26 лютого, 13:55