Майбутній очільник української стратегічної розвідки це «темна конячка», — Юрій Бутусов

УКРАЇНА
27.09.2019, 08:03
Майбутній очільник української стратегічної розвідки це «темна конячка», — Юрій Бутусов

Олексій Пашков — чоловік головного бухгалтера «95 кварталу», невдовзі може очолити департамент стратегічної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Таку інформацію оприлюднив головний редактор інтернет-видання «Цензор.Нет» Юрій Бутусов. Він зокрема зазначив, що наразі потрібен лише підпис Володимира Зеленського, аби кар'єра кадрового військового розвідника стрімко пішла в гору.

Олексій Пашков 18 років прослужив у військово-технічному управлінні ІІІ департаменту ГУР МО, займаючи одну з низових посад. Проте з липня поточного року він зумів перестрибнути відразу 10 службових посад, щоб зайняти крісло тимчасово виконувача обов'язків начальника департаменту, вірогідно через наближеність своєї дружини до структури Володимира Зеленського.

За інформацією «Цензор.Нет», 300 інших офіцерів стратегічної розвідки поставилися до такого стрибка негативно. Оскільки призначення чоловіка головного бухгалтера «95 кварталу» дискредитує військову службу і військову розвідку зокрема.

«Наразі відповідальність за цю ситуацію повністю лежить на начальнику Головного управління розвідки, який призначив Пашкова на високий пост, на міністрі оборони, який підписує кожні 2 місяці наказ на продовження тимчасово виконувача обов'язки, і на Володимирі Зеленському, який візує призначення на посади голови департаменту в ГУР. Не можна дискредитувати військове звання і проходження кар'єри!», — резюмує Юрій Бутусов.

вибір редакції