Майже 250 тисяч людей рятуються від повені у Сомалі

СВІТ
02 червня, 11:47
Майже 250 тисяч людей рятуються від повені у Сомалі
Фото: google

Річка Шабелле в центральній частині Сомалі вийшла з берегів і затопила місто Беледуейн.

Агенції з надання допомоги та вчені попереджають, що зміна клімату є одним із ключових факторів, які викликають надзвичайні ситуації. За словами місцевих жителів, сезонні дощі в Сомалі та вище за течією на нагір’ї Ефіопії викликали раптові повені, які змили будинки, посіви та худобу, а також тимчасово закрили школи та лікарні в Беледуейне, столиці регіону Хіран.

«Відразу все місто опинилося під водою. Беледуейн став схожим на океан», — сказав крамар Ахмед Нур, чий бізнес змило. — «Було видно лише дахи будинків. Ми використовували невеликі човни та трактори, щоб рятувати людей».

За даними гуманітарного офісу ООН (OCHA), з середини березня повені по всій країні зачепили понад 460 000 людей і забрали життя 22 осіб. Сомалійське агентство з ліквідації наслідків стихійних лих повідомило, що повені лише в Беледуейні спричинили переміщення понад 245 000 осіб.
 

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32