Майже половина авіаперевезень супутників у світі припадає на Ан-124

ЕКОНОМІКА
28.12.2021, 15:17
Майже половина авіаперевезень супутників у світі припадає на Ан-124
Фото: google

Ця робота послідовно проводилась роками й вдалося не тільки відстояти свої позиції, а й розширитись

Авіалінії Антонова" (дочірня компанія ДП "Антонов") за останні роки суттєво збільшили свої здобутки в сегменті авіатранспортних перевезень.

Зокрема, як зазначив в інтерв’ю "Кореспондент" заступник генерального директора ДП "Антонов" Михайло Харченко, у світі все частіше такий чутливий й цінний вантаж, як космічні супутники, перевозять саме українські Ан-124 "Руслан".

"Майже 50% всіх супутників у світі перевозимо ми ("Авіалінії Антонова") тому, що в нас є спеціальне обладнання, яке дозволяє завантажувати габаритні літаки. І це ноу-хау нашого підприємства", - розповів Михайло Харченко.

За його словами, ця робота послідовно проводилась роками й вдалося не тільки відстояти свої позиції на цьому ринку, а й розширитись за рахунок конкурентів (а саме російської "Волга- Днепр").

Заступник гендиректора ДП "Антонов" зауважив, що подібна активність не могла не бути відображена й на фінансових показниках підприємства.

"Нам вдалося побити власний рекорд і наші фінансові показники (від авіаперевезень у 2021 році) стали більше за попередні досягнення на 28%", - повідомив він.

Для подальшої успішної праці, в наступному році "Авіалінії Антонова" планують почати масштабну модернізацію трьох літаків Ан-124 "Руслан", які ще не зазнали змін.

Читайте також:
Світ
Знахідкам дали ім'я на честь індуїстських божеств — «Шакті» та «Шива». Це висококонтрастні, надщільні та бідні на метал зоряні скупчення.
24 березня, 15:48
Світ
Це був перший запуск носія серії Чанчжен за довгий час. Останній невдалий старт відбувся у квітні 2020 року.
15 березня, 10:56
Життя
В атмосферу планети Європа щосекунди викидається до 12 кілограмів кисню. Цей показник нижче за попередні оцінки астрономів.
08 березня, 12:27
Світ
Ци викликало занепокоєння у кліматологів
05 березня, 16:25
Світ
Апарат Odysseus американської приватної компанії здійснив успішну посадку в районі південного полюса Місяця.
23 лютого, 11:40
Життя
Мета інноваційного проєкту — замінити метал, з якого виробляють космічні апарати, біорозкладними матеріалами. Розробка готова до запуску.
21 лютого, 12:35