Майже всі «укріплення» Харківщини побудували Синєгубов і Грицьков

ВІЙНА
13 травня, 10:00
Іван Вигівський, ілля кива та Олег Синєгубов
Іван Вигівський, ілля кива та Олег Синєгубов

Зараз вони моляться, щоб укріплення (або те що повинно було там бути) захопили росіяни.

Військовий та волонтер Роман Донік зазначає, що наразі усі особи, причетні до зведення фортифікаційних укріплень на Харківщині, а це начальник ХОВА Олег Синєгубов та генерал Грицьков, молять бога, щоб росіяни захопили ці «укріплення» – щоб уникнути експертиз.

«Укріплення будують (крім першої лінії під вогнем) не військові. А будує ВЦА. Там де вказують військові.

Але не ті військові, які будуть там воювати, а поважні пани з ОУВ.

Тому якщо укріплення побудовані максимально тупо без врахування висот, рельєфу та доріг, це до тих військових які приїхали у відрядження на «поруліть», – розповів про особливості будівництва оборонних укріплень Роман Донік.

Запрошені фахівці з ОУВ потім приймають ті укріплення у підрядників. І лише потім передають по актах бригадам, які заходять на ротацію та будуть там воювати.

«На цих етапах максимальна корупційна складова. Не завжди в грошах.

Нагороди, які лобіює голова ВЦА, квартири, звання почесних громадян і таке інше.

Майже все набудоване по області, набудоване Синєгубовим з залученням техніки звідусіль. Угрупованням командував генерал Грицьков. Заступником у нього був відряджений з ГІМО полковник.

Відчуваєте які потужні фахівці і як відповідально вони до цього підійшли?

Зараз Грицьков молиться, та ставить свічки, що його встигли перевести. Бо зараз генерал Грицьков відповідає за індивідуальну підготовку людей з ТЦК по всім сухопутним військам. Але харківʼян (крім відданих Синєгубову людей з ВЦА) до контролю не допускали. Наприклад того ж начальника військового гарнізону тупо ігнорували і навіть забували покликати на наради з цього питання», – розповів про інтриги за лаштунками Донік.

За словами Доніка, зараз усі ці люди моляться, щоб укріплення або те що повинно було там бути, захопили росіяни.

«Бо тоді ні доказів, ні експертиз не буде. Навіть якщо їх вибʼють за дві години, буде пояснення що окупанти все зруйнували та вивезли», – зазначив Донік.

Читайте також:
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04
Позиція
Причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади.
17 липня, 10:08
Опінії
А тоді вже буде «велике будівництво»
16 липня, 15:08
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
15 липня, 09:35