Макрон готує війська для відправки в Україну

ВІЙНА
02 березня, 17:13
Макрон готує війська для відправки в Україну

Він розглядає можливість дозволити спецназу та військовим підрозділам Франції перетинати кордон України.

Попри спростування та негативну реакцію на заяву Макрона про можливість ввести в Україну європейські (натовські) війська, глава Франції продовжує продавлювати свою позицію.

Париж розглядає можливість дозволити спецназу та військовим підрозділам Франції перетинати кордон України, повідомляє газета Le Monde.

За даними джерел газети, Париж пропонує надати можливість спецназу та іншим військовим підрозділам перетинати український кордон, щоб поставити перед росією «стратегічну дилему».

Джерела видання вважають, що присутність французьких підрозділів допоможе захистити деякі території України від ударів росії.

На цей час французька влада заперечує присутність своїх військових в Україні. При цьому з початку повномасштабного вторгнення в Україні були присутні особи, пов'язані із західними спецслужбами, часто з військовим статусом, зокрема, агенти під прикриттям, зазначає газета.

Тим часом Макрон збирає лідерів партій, щоби обговорити відправку військ до України.

Як повідомляє видання Le Figaro, президент Франції призначив зустріч із ними на 7 березня. Інформацію підтвердив Єлисейський палац. Окрім партійних керівників у зустрічі також візьме участь прем’єр-міністр Габріель Атталь.

Як пишуть коментатори, Макрон має намір зробити війну в Україні та ставлення до росії темою своєї виборчої кампанії на виборах 9 червня. В інтерв'ю Le Figaro глава списку, заявленого Еммануелем Макроном, Валері Айєр захищала позицію президента Франції:

«Безпека українців наша безпека. Тому жоден варіант не може бути виключений. Ми не збираємося говорити владіміру путіну, що збираємось у принципі виключати можливість самозахисту: це стратегічні базові принципи», — заявила Айєр.

Тим часом глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що у разі поразки України військам НАТО доведеться воювати з росією. Про це він заявив на слуханнях у комітеті у справах збройних сил палати представників конгресу США, присвячених його госпіталізації на початку січня.

Нагадаємо, що Байден, коментуючи слова Макрона, заявив, що США не планують надсилати війська в Україну.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Історія
Найбільш дивна війна, що її вела Русь-Україна, — похід сина Ярослава I Мудрого на Константинополь. Сталася ця подія у далекому 1043 році.
15 квітня, 20:28
Опінії
Чому ми кидаємо вперед молодих, але забороняємо служити тим, кому за 60?
03 квітня, 16:13
Війна
Фронтовики не можуть підлаштовуватися під забаганки планувальників у тилу. Ціна взяття кожної ворожої позиції — втрачені життя захисників.
27 березня, 08:09
Опінії
Пани Ахвіцери не ходять на позиції. Їх війна дуже схожа на комп'ютерну стратегію. На тисячі покладених душ усім пох@й.
13 березня, 18:20
Опінії
Знищення противником нашого Хаймарса на відстані 40 км від лінії фронту — дуже тривожний сигнал.
07 березня, 16:13
Війна
Постачальники поставили ультиматум Міністерству оборони України
06 березня, 16:07