Макрон відрядив до України фахівців, розслідувати воєнні злочини росіян

КРИМІНАЛ
11 квітня, 17:13
Макрон відрядив до України фахівців, розслідувати воєнні злочини росіян
Фото: Twitter

Спеціальний підрозділ французьких жандармів прибув до Львова задля сприяння у виявленні фактів геноциду українців на Київщині.

Відповідний фотозвіт на своїй Twitter-сторінці виклав посол західноєвропейської країни Етьєн де Понсен, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами французького дипломата, спеціалісти почнуть роботу 12 квітня, коли опиняться безпосередньо на місці злочину, вчиненого російськими окупантами.

«З гордістю вітаємо у Львові загін технічних і наукових жандармів, які прибули на допомогу своїм українським побратимам у розслідуванні воєнних злочинів, скоєних навколо Києва. Франція перша, хто надає таку допомогу», – зазначив Етьєн де Понсен.

Водночас пан посол не уточнив, де саме працюватимуть французькі жандарми: у Бучі, Бородянці, Макарові, Ірпені, Гостомелі чи Ворзелі.

Натомість слід наголосити на тому, що, згідно з заявами генерального прокурора Ірини Венедиктової, тільки на Київщині після звільнення від окупації росіяни щонайменше 1222 людини.

До тепер все ще невідомою лишається ситуація з закатованими українцями у Чернігівській та Сумській областях, їхня кількість теж може перевищувати позначку у 1000 вбитих.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", ганебні безрезультатні крики колективного Заходу неприпустимі, коли в Україні знищують цілу націю!

Читайте також:
Історія
Найчорніша сторінка в історії ХІХ століття, яку росія намагалися стерти, викреслити як страшний сон. Але пам'ять виявилася незнищенною!
21 травня, 21:02
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили прицільно і свідомо вбивають цивільних громадян на Сході України, де точаться бої.
08 травня, 21:01
Історія
Чорнобильська атомна електростанція. 26 квітня 1986 року. Планове виключення реактора, яке тривало 20 секунд.
26 квітня, 09:21
Некролог
Валентині Попелюх було 83 роки, українці запам'ятають її як незламну борчиню за волю нашої Батьківщини проти диктатури.
25 березня, 20:37
Війна
Станом на ранок 14 березня найбільшою гуманітарною проблемою України є оточений московитською ордою 400-тисячний Маріуполь.
14 березня, 11:56
Війна
Перлина Приазов'я понад 10 днів перебуває в оточенні московитської орди, а військово-політичне керівництво України зволікає з її порятунком.
12 березня, 19:32