Bayraktar TB2 знищив групу французьких вояків у Карабаху

СВІТ
13 травня, 18:55
Bayraktar TB2 знищив групу французьких вояків у Карабаху
Фото: Twitter

На Південному Кавказі продовжуються локальні бої між армією Вірменії та Азербайджану, де також присутні чужинські найманці.

Відповідні кадри оприлюднила пресслужба Міністерства оборони Азербайджанської Республіки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, група французьких найманців-інструкторів на вірменських вогневих позиціях готували вірменських окупантів до управління ударами безпілотними літальними апаратами.

Інцидент стався напередодні у Карабасі на державному азербайджансько-вірменському кордоні, де вірменські війська проводили аеророзвідку з невідомою метою.

Аби завадити окупантам з Єревану вчиняти провокації, армійське командування Азербайджану наказало знищити шляхом застосування БПЛА "Bayraktar TB2" скупчення ворога.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.

Читайте також:
Світ
Керівник «Арцаху» Самвел Шахраманян підписав указ про ліквідацію квазідержавного утворення. Вірменія остаточно програла.
28 вересня, 10:09
Світ
Ситуація довкола Карабаху знову прикувала увагу міжнародної спільноти. Здається, до порохової діжки Передньої Азії піднесли сірника...
11 вересня, 16:49
Світ
Як виглядає співвідношення сил напередодні нового можливого конфлікту на Кавказі
09 вересня, 14:05
Політика
Азербайджан звинуватив рф в порушенні союзницької декларації
16 липня, 12:23
Світ
Попри багаторічні спроби посередництва, Вірменія та Азербайджан досі працюють над мирною угодою
29 квітня, 15:38
Світ
Москва практично позбавляється головного інструментарію в Карабаху для дій на землі
30 березня, 14:15