Мамай позиватиметься до суду

ПОЛТАВА
24.09.2018, 12:17
Мамай позиватиметься до суду

На ранковій прес-конференції щодо звільнення з посади міського голови Олександр Мамай заявив, що звертатиметься з цього приводу до суду. На його думку, в нього вистачить доказів, аби довести незаконність проведеної сесії.

«На сьогоднішній день, на мій погляд, у нас відбулася незаконна позачергова сесія. А незаконна вона тому, що 27-го я особисто призначив сесію на 21 вересня, а оскільки вона вже була призначена, вони не мали права її перепризначити. Тому я позиватимусь, аби скасувати рішення цієї сесії», — заявив Олександр Федорович.

Попри те, що «екс-міський голова» вирішив позиватись до суду, він вважає, що депутати в праві його звільнити, якщо це зробити законно.

Також Олександр Мамай зауважив, що печатка міськради і досі знаходиться в нього, і її ніхто не вилучав. Зазначимо: печатка міськради повинна зберігатись у сейфі в кабінеті секретаря міськради. Зі слів Мамая, він отримав печатку від Оксани Деркач, яка наразі «у відпустці»/звільнена депутатами. Звідки у Шамоти з’явилась друга печатка — невідомо. Імовірно, що другий екземпляр могли виготовити всупереч закону, без наявних відповідних документів.

Чи законною була сесія та хто нині обіймає посаду міського голови, а головне, у кого повинна знаходитись печатка самовільно присвоєна Мамаєм — вирішить суд.

Нагадаємо: у п’ятницю на засіданні Верховної Ради прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував повністю розпускати міські ради, які приймають рішення про відставку мера.

"Стосовно мера Полтави. Зрозуміло, що міська рада має право приймати рішення про відсторонення. Але я думаю, що можна зробити дуже коротку норму закону, яка передбачала б баланс у цьому питанні. Якщо міськрада звільняє міського голову, це означає, що сама міська рада теж розпускається і всі йдуть на вибори. Тоді ніхто цим не буде зловживати", - заявив Гройсман.

вибір редакції
Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32