Маріупольці закликали світ зупинити терор путінських солдатів-убивць

ВІЙНА
25 квітня, 09:16
Маріупольці закликали світ зупинити терор путінських солдатів-убивць

В укриттях оточеного московитами металургійного підприємства "Азовсталь" жінкам із малолітніми дітьми бракує продовольства.

Відповідний ролик із заводських підвалів виклала пресслужба Окремого загону спеціально призначення Національної гвардії "Азов" на платформі YouTube.

Станом на сьогодні умови для перебування людей у бомбосховищах жахливі, води залишилося максимум на тиждень, засоби гігієни як такі відсутні, тому зростає рівень антисанітарії.

За словами тих, хто ховається на "Азовсталі", малеча до 3-х років замість підгузків спить у поліетиленових пакетах, діти почали хворіти.

«Російські окупанти "звільнили" нас від мирного життя, від гарного міста, від роботи. Лікарні знищили, школи знищили, будинки знищили... Ми не розуміємо, там що весь світ сидить і дивиться, як Маріуполь просто вбивають? Уже каменю на камені не лишилося. Все знищено, а нас продовжують убивати», – розповіли люди у бомбосховищі.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Бог дивиться на місто Марії зверху та чи вистачить його див на таке воскресіння?

Знищений російськими загарбниками Маріуполь (24.04.2022)
Знищений російськими загарбниками Маріуполь (24.04.2022)
Вбиті московитами маріупольці на вулицях міста (23.04.2022)
Вбиті московитами маріупольці на вулицях міста (23.04.2022)
Останній бастіон Маріуполя – завод
Останній бастіон Маріуполя – завод "Азовсталь" (22.04.2022)
Читайте також:
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39
Світ
Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.
11 травня, 20:23