Маріупольська бригада ЗСУ похизувалася власною «фронтовою тачанкою»

ВІЙНА
11.10.2022, 20:56
Маріупольська бригада ЗСУ похизувалася власною «фронтовою тачанкою»

Мобільність, всюдихідність і маневровість – складники транспортних засобів, які використовують у зоні бойових дій українські захисники.

Зокрема, на озброєнні Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади з'явилися сучасні прототипи махновських тачанок-багі, переданих волонтерами.

Такі відомості з посиланням на офіційну Facebook-сторінку вказаного підрозділу Сил оборони України оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують бійці, автомобіль вже випробували на спеціально відведеному полігоні й готові надалі застосувати безпосередньо на фронті.

«У стрімкої комахи, здається, з'являється жало! Вбивча комбінація швидкості та вогню на всюдихідному шасі. Нащадки тактики махновських тачанок, справжні невловні месники визвольної війни: фронтові багі. Легкі всюдиходи від початку створювалися для розваг, але виявилися дуже корисними у зоні бойових дій. Лише подивіться на що здатні волонтерські подарунки у вправних руках воїнів ЗСУ!», – прокоментували волонтерський дарунок в Окремій мотопіхотній Маріупольській бригаді.

Водночас станом на тепер військовослужбовці не можуть вирішити, яку саме зброю поставити на раму багі; швидше за все це буде гранатомет.

Також вдалося з'ясувати, що під час ведення оборонних і контрнаступальних дій Маріупольська бригада поповнилася як трофейною російською стрілецькою зброєю, так і справною технікою ворога.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Канада відновила українську тренувальну місію на території Великої Британії.

Читайте також:
Опінії
Частина перша
04 лютого, 10:25
Війна
Жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.
01 лютого, 18:00
Світ
Міністерство оборони Вірменії розробляє законопроект, який суттєво розширить роль жінок у збройних силах країни.
24 січня, 14:26
Світ
Збройні сили Тайваню оприлюднили плани дозволити жінкам вперше стати добровольцями для підготовки резервних сил.
18 січня, 16:22
Війна
Українські військовослужбовці активно зміцнюють столичний регіон, очікуючи нового можливого нападу ворога з білоруського терену.
24.12.2022, 07:45
Війна
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28.11.2022, 09:54