Маріупольські поліціянти масово перейшли на бік російських окупантів

КРИМІНАЛ
03.06.2022, 17:01
Маріупольські поліціянти масово перейшли на бік російських окупантів
Фото: 5 Канал

Перейменування міліції у поліцію за каденції Порошенка-Авакова не змінило гнилу сутність вітчизняних правоохоронних органів.

На прикладі знищеного росіянами Маріуполя вкотре пересвідчуємося: службовці міністерства внутрішніх справ України як були, так і лишилися вірними будь-якому режиму карателями, незалежно від національної символіки та мови спілкування.

Про масову зраду поліціянтів найбільшого приазовського міста одночасно повідомили у соціальних мережах радник мера Петро Андрющенко і колишній начальник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.

За їхніми словами, патріотів серед маріупольських правоохоронців, коті присягали на вірність Україні та її народу, виявилося катма і всі вони зараз перебувають у ворожому полоні, як і решта захисників заводу "Азовсталь".

Натомість переважна більшість поліціянтів добровільно стала колаборантами й охоче планує виконувати накази кремлівських дітовбивць, імовірно, навіть чинитиме терор у місті проти знедолених земляків.

«Дивлюся це відео і мені становиться соромно, соромно за частину рядового складу поліції, соромно за колишніх міліціянтів, яки перейшли на бік окупантів, але найбільше мені соромно за керівний склад ГУНП Донецької області, який втік 25.02., кинув свій особовий склад. Дивлюся на будівлю ГУНП на проспекті Нахімова і думаю – я створив його, там моє життя під час війни 2014-2018 рр., там кожен стілець у залі підібраний мною, двері, вікна, дерева, ковані вироби – все це я робив для них; вони кинули все, але головне, вони зрадили звичайних маріупольців. Нема вибачення ні тим, хто перейшов на бік окупантів, ні тим, хто все кинув. Гади», – написав В'ячеслав Аброськін.

Подібну думку висловив і Петро Андрющенко, прямо назвавши зрадників-поліціянтів – "мерзотою найвищого рівня", – що відцуралася людей, країни та міста.

Знаково, але серед теперішніх радників голови МВС України Дениса Монастирського, залишених у спадок його попередником Арсеном Аваковим, не чуємо жодного слова про власні заслуги.

І Антон Геращенко, і Віктор Андрусів, і Вадим Денисенко, ба навіть їхній колишній начальник, наче води у рота набрали й мовчать про сумнозвісну "реформу поліції", котра виявилася мильною бульбашкою, впровадженою за наші з вами кошти у вигляді податкових надходжень до державного бюджету.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", наперекір тримісячній окупації більшої частини Луганської області київські чиновники не цураються потурати сепаратистам і колаборантам.

Читайте також:
Кримінал
З його вини загинули десятки захисників України
04 січня, 09:38
Політика
Половина Верховної Ради IX скликання проголосувала за скандальний законопроєкт №8271, який посилює покарання військовослужбовців.
16.12.2022, 09:34
Виміри
Патологічна схильність Зеленського до брехні має поставити хрест на його подальшій політичній кар'єрі. А зрадники повинні понести покарання.
10.12.2022, 11:01
Опінії
Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні виніс обвинувальний акт щодо екснардепа України Андрія Деркача
09.12.2022, 15:26
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25.11.2022, 16:19
Опінії
Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.
18.11.2022, 14:45