Маєток зрадника Портнова охороняють на вимогу ОП, – Юрій Михальчишин

ПОЛІТИКА
13 березня, 16:48
Маєток зрадника Портнова охороняють на вимогу ОП, – Юрій Михальчишин
Фото: Останній Бастіон

Поплічник експрезидента Віктора Януковича і співавтор диктаторських законів 16 січня 2014 року Андрій Портнов досі перебуває в Україні.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив народний депутат VII скликання і офіцер полку "Азов" Юрій Михальчишин, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, архітектор юридичного становлення прокремлівського українофобського режиму 2010-2014 років Портнов може проживати на державній дачі на Київщині.

«У той час, коли триває героїчна битва за Київ, в елітному селищі Козин 10 добре озброєних офіцерів Національної поліції та Державної служби охорони здійснюють нагляд і охорону за маєтком Андрія Портнова, друга Олега Татарова. Цікаво, що з цього приводу думають міністр внутрішніх справ, очільник Нацполіції, керівник ДСО та інші посадові особи», – заявив Юрій Михальчишин.

Він також додає, що станом на тепер є доцільним парламенту країни, котра веде війну за власну державну самостійність, терміново розробити механізм спрощеного позбавлення громадянства подібних осіб за будь-яку підтримку дій агресора.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", днями Державне Бюро Розслідувань оголосило народного депутата Іллю Киву у міжнародний розшук.

Читайте також:
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил РФ домовилося з херсонськими колаборантами про розчищення зруйнованого Маріуполя.
04 червня, 19:27
Світ
Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.
01 червня, 19:24
Опінії
Митрополит Онуфрій і його шеф – патріарх-ґебіст Кірілл – відповідальні за російську воєнну агресію на рівні з Владіміром Путіним.
01 червня, 17:01
Світ
Химерна кремлівська пропаганда, яка роками демонізувала колективний Захід, а особливо українців, – перевершила нацистську.
07 травня, 08:17