Маєток зрадника Портнова охороняють на вимогу ОП, – Юрій Михальчишин

ПОЛІТИКА
13.03.2022, 16:48
Маєток зрадника Портнова охороняють на вимогу ОП, – Юрій Михальчишин
Фото: Останній Бастіон

Поплічник експрезидента Віктора Януковича і співавтор диктаторських законів 16 січня 2014 року Андрій Портнов досі перебуває в Україні.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив народний депутат VII скликання і офіцер полку "Азов" Юрій Михальчишин, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, архітектор юридичного становлення прокремлівського українофобського режиму 2010-2014 років Портнов може проживати на державній дачі на Київщині.

«У той час, коли триває героїчна битва за Київ, в елітному селищі Козин 10 добре озброєних офіцерів Національної поліції та Державної служби охорони здійснюють нагляд і охорону за маєтком Андрія Портнова, друга Олега Татарова. Цікаво, що з цього приводу думають міністр внутрішніх справ, очільник Нацполіції, керівник ДСО та інші посадові особи», – заявив Юрій Михальчишин.

Він також додає, що станом на тепер є доцільним парламенту країни, котра веде війну за власну державну самостійність, терміново розробити механізм спрощеного позбавлення громадянства подібних осіб за будь-яку підтримку дій агресора.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", днями Державне Бюро Розслідувань оголосило народного депутата Іллю Киву у міжнародний розшук.

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24