Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною

ВІЙНА
04.03.2022, 19:20
Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною

Збирав дані про блокпост та відкрив вогонь

Народного депутата з фракції партії ОПЗЖ Нестора Шуфрича затримано батальйоном Тероборони за спробу сфотографувати блокпост, про це повідомляє Українська правда з посиланням на депутата Київської міськради Олександра Погребинського.

" 206 батальйон затримав Шуфріча! Брати по Зброї кращі! Воно (Шуфрич – УП) вирішило пофотографувати один з постів нашого батальйону", - зазначив Погребенський.

Журналістка Валерия Єгошина розповіла, що затриманий у Києві Шуфрич фотографував блокпост, його охорона відстрілювалась від бійців Тероборони. Наразі він "цілий і неушкоджений".

Пряма мова Єгошиної: "2 автомати, 3 пістолети, один автомат зі спиляним номером - це про затриманих російських диверсантів? Ні, про нардепа Нестора Шуфрича, що під час війни включається в ефіри пропагандистів.

Бійцям він пояснив, що нібито хотів сфотографувати місцеву культурну пам'ятку (насправді - позицію військових). А от нащо відстрілювався від бійців при затриманні і звідки взялася незареєстрована зброя - поки не пояснив. Зброю забрали, всіх затримали, за українськими законами - передадуть в поліцію або СБУ".

Як повідомляє "Радіо Свобода", один із бійців 206-го батальйону розповів журналістам, що Шуфрич під’їхав до їхнього блокпосту, вийшов звідти і почав фотографувати блокпост.

«Шуфрич під’їхав під блокпост, вийшов із машини з охороною і почав фотографувати блокпост. Відповідно, був затриманий. При затриманні його охоронці намагались відстрілюватись. Зараз чекаємо поліцію і СБУ, щоб передати їм. Військові об’єкти або об’єкти, які використовуються військовими, фотографувати не можна. Зброю у охоронців забрали. Теж передамо поліції», – розповіли в батальйоні.

Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною_1

Народний депутат Вікторія Сюмар повідомила, що "Шуфрича забрали відповідні служби. Арсенал зброї вилучили. Його вивезли у всій відповідності до того, як вивозять потенційних диверсантів. Наші хлопці мають залізну витримку…"

Нардеп Володимир Ар'єв зазначив, що на Шуфрича чекає розмова з СБУ.

Читайте також:
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04
Кримінал
Колишньому право(п)охоронцю загрожує покарання у вигляді примусового позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.
06 січня, 14:51
Кримінал
Зловмисник неодноразово закликав підтримати збройну агресію рф проти України
30.12.2022, 21:05