Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною

ВІЙНА
04.03.2022, 19:20
Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною

Збирав дані про блокпост та відкрив вогонь

Народного депутата з фракції партії ОПЗЖ Нестора Шуфрича затримано батальйоном Тероборони за спробу сфотографувати блокпост, про це повідомляє Українська правда з посиланням на депутата Київської міськради Олександра Погребинського.

" 206 батальйон затримав Шуфріча! Брати по Зброї кращі! Воно (Шуфрич – УП) вирішило пофотографувати один з постів нашого батальйону", - зазначив Погребенський.

Журналістка Валерия Єгошина розповіла, що затриманий у Києві Шуфрич фотографував блокпост, його охорона відстрілювалась від бійців Тероборони. Наразі він "цілий і неушкоджений".

Пряма мова Єгошиної: "2 автомати, 3 пістолети, один автомат зі спиляним номером - це про затриманих російських диверсантів? Ні, про нардепа Нестора Шуфрича, що під час війни включається в ефіри пропагандистів.

Бійцям він пояснив, що нібито хотів сфотографувати місцеву культурну пам'ятку (насправді - позицію військових). А от нащо відстрілювався від бійців при затриманні і звідки взялася незареєстрована зброя - поки не пояснив. Зброю забрали, всіх затримали, за українськими законами - передадуть в поліцію або СБУ".

Як повідомляє "Радіо Свобода", один із бійців 206-го батальйону розповів журналістам, що Шуфрич під’їхав до їхнього блокпосту, вийшов звідти і почав фотографувати блокпост.

«Шуфрич під’їхав під блокпост, вийшов із машини з охороною і почав фотографувати блокпост. Відповідно, був затриманий. При затриманні його охоронці намагались відстрілюватись. Зараз чекаємо поліцію і СБУ, щоб передати їм. Військові об’єкти або об’єкти, які використовуються військовими, фотографувати не можна. Зброю у охоронців забрали. Теж передамо поліції», – розповіли в батальйоні.

Премія Дарвіна: Нестор Шуфрич затриманий Теробороною_1

Народний депутат Вікторія Сюмар повідомила, що "Шуфрича забрали відповідні служби. Арсенал зброї вилучили. Його вивезли у всій відповідності до того, як вивозять потенційних диверсантів. Наші хлопці мають залізну витримку…"

Нардеп Володимир Ар'єв зазначив, що на Шуфрича чекає розмова з СБУ.

Читайте також:
Політика
Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.
15 вересня, 19:47
Опінії
Хто ще не здав гроші на лікування поліцейської з Дніпра???
08 вересня, 17:05
Війна
Шпигункою виявилася громадянка рф, яка має посвідку на проживання в Україні і тривалий час мешкає у Сумах. Їй загрожує довічне ув'язнення
08 вересня, 11:35
Кримінал
Хто його прикриває і хто йому заважає? Про все це у розслідуванні відомого вітчизняного журналіста та громадського діяча Антона Швеця.
25 серпня, 18:35
Кримінал
До списку заблокованих активів входять понад 20 комерційних об’єктів, більше 3 тис. кв. м. житлової нерухомості та 17 земельних ділянок
21 серпня, 15:35
Політика
Чому окуповані сонячні станції брата заступника голови ОП Шурми отримали 320 млн грн
20 серпня, 08:15