Медведчук дезінформував Пуйла, змусивши напасти на Україну

Опінії
02.03.2022, 09:42
Медведчук дезінформував Пуйла, змусивши напасти на Україну
Фото: BBC

Бункерний щур на Московії роками перебував у теплій ванні, не знаючи про реальний стан справ в Україні. Тепер він програє.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Якби кремлівський карлик уявляв, що на нього очікує в Україні, які жертви нестиме окупаційний корпус і як відреагує на розв'язану ним війну світова спільнота, то ніякого вторгнення не було б. Але Віктор Медведчук переконав

Путіна, що "українське питання" вдасться вирішити за 2 дні, оскільки команда "Кварталу 95" займається лише плесканням язиком і розкраданням державного бюджету (а це, дійсно, так), організувати опір вона не зможе.

Відтак, українська армія не бачить мотиву воювати за коміка-крадія. За планом, який здавався безпрограшним, Володимир Зеленський і Руслан Стефанчук у перший же день бомбардування Києва втечуть, а перелякані народні депутати оберуть головою Верховною Ради, наприклад, Юрія Бойка, або навіть самого Медведчука.

Новообраний голова ВРУ через відсутність Зеленського, який самоусунувся, стане виконувати обов'язки президента та призначить президентські вибори, на яких переможе. Після цього російський окупаційний корпус залишить Україну, офіційно приєднавши до РФ Донецьку й Луганську області та Крим.

Але, здається, співголова фракції ОПЗЖ трохи прорахувався. Він, як це бувало з ним у 2004 та 2013-2014 роках, не взяв до уваги наявність такого фактору, як український народ.

Читайте також:
Кримінал
Експравоохоронець з Одещини працював на російські спецслужби
20 березня, 15:15
Політика
Херсонська ОВА поновила на посаді колаборанта
08 березня, 12:01
Політика
На річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, Валерій Пархоменко вирішив стати "патріотом" України
24 лютого, 08:50
Кримінал
Служба безпеки викрила російського агента у лавах державного акціонерного товариства "Укрзалізниця"
09 лютого, 13:18
Війна
За допомогою флешки вдалося ідентифікувати колаборантів та агентів ФСБ
08 лютого, 11:37
Кримінал
Бізнес-структура Марченко регулярно поповнювала російський бюджет
07 лютого, 11:35