Московські колаборанти мобілізовують на Донбасі навіть неповнолітніх

ВІЙНА
21 лютого, 14:41
Московські колаборанти мобілізовують на Донбасі навіть неповнолітніх
Фото: google

Окупанти діють за власною давньою логікою: "Бабы ещё нарожают".

На тимчасово окупованих московитами територіях українського Донбасу розпочалася мобілізація неповнолітніх мешканців.

Уповноважена Верховної Рада з прав людини Людмила Денісова закликала.facebook.Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та міжнародні правозахисні організації відреагувати на це. 

«У так званих «військових училищах» НЗФ «ДНР» та «ЛНР» курсантам, яким 16-18 років, віддано наказ про приведення в бойову готовність із подальшою участю у бойових діях», — додає Денисова.

Як зазначає омбудсмен, такі вчинки з боку окупаційної влади порушують ст. 51 Конвенції про захист цивільного населення під час війни, яка забороняє залучати дітей до збройних конфліктів.

«Закликаю Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні правозахисні організації відреагувати на залучення дітей до збройного конфлікту та факти примусового заклику дітей, громадян України, на тимчасово окупованих територіях, до лав незаконних збройних формувань», — додає омбудсмен.

Читайте також:
Війна
Жителів напівзруйнованого міста-супутника Сіверськодонецька продовжують вивозити на вільну від російських окупантів територію України.
23 червня, 21:36
Опінії
Порожня каструля валандається у багажнику. Борт нашої групи набирає швидкість у прасованих просторах Донеччини.
13 червня, 19:12
Опінії
Не перший місяць дорожні знаки з назвами населених пунктів були знесені з поля зору. Тож однотипні міста Луганщини залишалися безіменними.
25 травня, 09:23
Війна
Автошлях "Лисичанськ-Бахмут" – єдина дорога, що з'єднує рештки вільної Луганщини з неокупованою частиною сусідньої Донеччини.
24 травня, 09:33
Війна
У Донецькій області російським терористичним загонам ніяк не вдається здійснити намічені плани, адже опір наших захисників запеклий.
15 травня, 20:55
Війна
Не секрет, що солідну частину окупаційного контингенту супротивник перекинув з Маріуполя на авдіївський напрямок.
06 травня, 20:12