Освітяни Московії залучені у масову демонізацію України

ВІЙНА
28 лютого, 20:50
Освітяни Московії залучені у масову демонізацію України
Фото: Telegram

Школярам країни-агресора почали втовкмачувати новий, зухваліший українофобський наратив задля відбілення власних злочинів.

Про це свідчить відеоролик, оприлюднений на одному з анонімних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, під час у року у підмосковному Дзержинському вчителька пояснює дітям, що "Росія звільняє Україну від нацистів", а будь-які фото- і відеодокази ракетних чи артилерійських ударів по цивільних об'єктах – фейк.

«Ви маєте знати, що наш Владімір Владіміровіч розраховував, що вся ця "спецоперація" буде такою, як у Криму, без опору. Але сталося по-іншому, бо там 8 років Захід промивав нашим "братам"-українцям мізки, готував до агресії та нападу на Росію. Ми ж цього ніяк не могли допустити. Тому наші дії там виправдані», – роз'яснює школярам кремлівську позицію неназвана вчителька.

Водночас самі учні дивним чином всотують її слова та не ставлять жодного запитання з приводу того, чому вона називає відкрите повномасштабне вторгнення, геноцид і захоплення українських територій "визволенням".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що ми – українці – завжди називали явища та речі своїми іменами.

Освітяни Московії залучені у масову демонізацію України_1
Читайте також:
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35
Політика
Кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.
09 червня, 21:36
Світ
Нацрада з електронних ЗМІ Латвії заборонила трансляції останніх 80 телеканалів із росії
06 червня, 13:55
Війна
Невдовзі зв'язатися з жителями тимчасово окупованих районів Півдня України телефоном і через мобільний інтернет буде майже неможливо.
30 травня, 08:12
Опінії
«Нужно просто перестать стрелять»
21 травня, 16:45
Війна
Su-57 Felon найновіший винищувач на озброєнні ПКС росії
20 травня, 15:54