«Мендель-шоу» побило антирекорди, на Банковій ані пари з вуст

19 березня, 09:12
«Мендель-шоу» побило антирекорди, на Банковій ані пари з вуст
Фото: YouTube

Гроші платників податків, виділених на підтримку телеканалу "Дом", знову використали заради недолугого піару Зе-влади.

Про це свідчать доволі низькі рейтинги дебютної російськомовної програми прессекретаря "гаранта" Володимира Зеленського Юлії Мендель, викладеного на YouTube.

За 3 дні відеоролик під назвою "Взгляд с Банковой" набрав у 20 разів більше дизлайків — всього 749, ніж лайків — понад 14 тисяч.

Що ж так не сподобалося глядачам? У цілому, прессекретаря звинувачують у брехні та ігноруванні факту корупції всередині Зе-команди.

Деякі коментатори закликали речницю Офісу президента "сидіти вдома і не висовуватися", назагал висловивши недовіру до подібної інформаційної ініціативи Банкової.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дівчинка з Херсона Юлія Мендель власними коментарями змогла налаштувати проти України впливовий американський аналітичний центр "Atlantic Council".

«Мендель-шоу» побило антирекорди, на Банковій ані пари з вуст_1
Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47