Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом»

ПОЛІТИКА
16 березня, 12:35
Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом»

Колишня прессекретарка Ющенка шокована поведінкою Юлії Мендель

Колишня прессекретарка президента Віктора Ющенка Ірина Геращенко здивована тим, що прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель почала вести передачу на державному каналі. Про це вона написала в мережі Facebook.

Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом», що транслюється на окупованих територіях. Пілотний випуск у соцмережах каналу вийшов 15 березня о 19:30.

Програму вже висміяли журналісти, зокрема Андрій Лохматов.

Тут початківець фактчекер Iuliia Mendel знайшла просте рішення, як боротися з фейк. Каже, треба просто перестати довіряти «будь-яким постам в соцмережах». Ок, тобто тепер ви знаєте, що робити з постами Володимира Олександровича, які пише Юлія, - написав Лохматов

Раніше Мендель в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання «Гордон» Олесі Бацман розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми.

Юлія Мендель також давала характеристики своїм керівникам: колишньому главі Офісу президента Андрію Богдану та його наступнику Андрію Єрмаку.

Богдана Мендель обізвала «потерянным» і юридично грамотним. А от нинішнього керівника Офісу президента прессекретарка осипала цілою купою улесливих слів: сильний, мудрий, імпозантний, надійний, командний, масштабний, сміливий.

Також Мендель заявила, що про Зеленського багато напишуть у підручниках. Вона похвалилася, що іменем президента вже називають дітей.

Раніше Мендель розповіла, як дві її публікації в Twitter для міжнародної аудиторії допомогли зміцнити гривню. Її висміяли в соціальних мережах.

Читайте також:
Книги Дудаєва і Масхадова видають в Україні
07 травня, 12:37
Вадим Бойченко оцінив мужність українських воїнів та розповів про переваги життя в Україні без окупантів.
вчора, 14:45
Минулої доби пару десятків небайдужих громадян в всьоме відновили добре відоме графіті «Кому дзвонити коли вбиває поліція?»
вчора, 14:05
Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.
12 червня, 17:04
"Суркісу в цій справі допомагає його давній друг – директор УЄФА з проведення змагань Джорджіо Маркетті".
11 червня, 16:44
Проросійському політику доведеться заплатити своєму опоненту — Вахтангу Кіпіані.
11 червня, 15:49