Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом»

ПОЛІТИКА
16.03.2021, 12:35
Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом»

Колишня прессекретарка Ющенка шокована поведінкою Юлії Мендель

Колишня прессекретарка президента Віктора Ющенка Ірина Геращенко здивована тим, що прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель почала вести передачу на державному каналі. Про це вона написала в мережі Facebook.

Юлія Мендель буде вести щотижневу передачу на телеканалі «Дом», що транслюється на окупованих територіях. Пілотний випуск у соцмережах каналу вийшов 15 березня о 19:30.

Програму вже висміяли журналісти, зокрема Андрій Лохматов.

Тут початківець фактчекер Iuliia Mendel знайшла просте рішення, як боротися з фейк. Каже, треба просто перестати довіряти «будь-яким постам в соцмережах». Ок, тобто тепер ви знаєте, що робити з постами Володимира Олександровича, які пише Юлія, - написав Лохматов

Раніше Мендель в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання «Гордон» Олесі Бацман розповіла, що її співбесіда на посаду відбувалася у форматі пресбрифінгу перед вісьмома людьми.

Юлія Мендель також давала характеристики своїм керівникам: колишньому главі Офісу президента Андрію Богдану та його наступнику Андрію Єрмаку.

Богдана Мендель обізвала «потерянным» і юридично грамотним. А от нинішнього керівника Офісу президента прессекретарка осипала цілою купою улесливих слів: сильний, мудрий, імпозантний, надійний, командний, масштабний, сміливий.

Також Мендель заявила, що про Зеленського багато напишуть у підручниках. Вона похвалилася, що іменем президента вже називають дітей.

Раніше Мендель розповіла, як дві її публікації в Twitter для міжнародної аудиторії допомогли зміцнити гривню. Її висміяли в соціальних мережах.

Читайте також:
Світ
Глобальні енергетична та продовольча кризи, спричинені російською агресією, витискають з інформпростору жертовність українського народу.
03 червня, 16:00
Опінії
Питання виживання України в майбутньому – це не лише армія, національна безпека, економіка і свідомість громадян.
06 березня, 09:59
Політика
"Президент Голобородько" переплюнув попередників і взявся зачищати вітчизняний медіапростір у дусі "95 кварталу".
17.12.2021, 10:05
Політика
Одіозний фрік запропонував перейменувати Україну на Русь-Україну.
03.09.2021, 17:52
Книги
Книги Дудаєва і Масхадова видають в Україні
07.05.2021, 12:37
Політика
Може, в урядовому кварталі путін щось у воду підмішав?
12:35