Мер Черкас по-чоловічому відповів на погрози Авакова

ПОЛІТИКА
01 травня, 14:52
Анатолій Бондаренко
Анатолій Бондаренко
Фото: Journalist.today

Анатолій Бондаренко заявив, що його не вдасться залякати і нагадав високопосадовцям про Революцію Гідності.

Після ослаблення карантину в Черкасах і відкриття кримінальної справи мер міста Анатолій Бондаренко заявив, що його не вдасться залякати кримінальним переслідуванням.

Про це він повідомив у себе на сторінці у Фейсбук.

Зокрема, Бондаренко прокоментував відкриття кримінальної справи і реакцію міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Мене, міського голову, і нашу родину ніякими кримінальними справами, відновленими, не залякати. У тому числі від вищих чиновників нашої країни», – заявив мер.

Він також зазначив, що адресує своє звернення вищим чиновникам України, при цьому нагадавши їм, що Революція Гідності і практика збройної боротьби українського народу на Сході ставлять всіх громадян України в рівне становище, не залежно від займаних посад.

«Дорогі друзі, в Черкасах є багато нерозкритих справ ... Потрібно розслідувати ці справи, а не рішення Черкаського виконкому. Він тільки відновив справедливість, тому що, на мою думку, великий будівельний гіпермаркет нічим не відрізняється від маленького магазину будівельних товарів», – підкреслив Бондаренко.

Він уточнив, що громадянин України має право відвідувати всі магазини з дотриманням карантинних заходів.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що мер Черкас «загрався», тому реакція на ослаблення карантину буде жорсткою.

Як відомо, також сьогодні поліція відкрила кримінальну справу в зв'язку з рішенням виконкому Черкас послабити карантин в місті і відкрити магазини, парки, літні майданчики, ресторани. Також були зняті практично всі обмеження на громадський транспорт.

Читайте також:
Тестування показало, що носієм COVID-2019 була медсестра.
18 травня, 15:24
Відомий блогер, який інспектує лікарні України, «добрався до Черкас».
13 травня, 15:22
1 травня поліція відкрила проти Анатолія Бондаренка кримінальне провадження за «послаблення карантину».
04 травня, 15:51
Журналіст зателефонував до митрополита повідомити, що священики МП катаються вулицями міст у багажниках автомобілів, порушуючи правила.
25 березня, 15:50