Мера Пирятина Андрія Сімонова підозрюють у нападі на місцевого журналіста Вадима Кирпіченка

ПОЛТАВА
18 лютого, 14:54
Голуб миру Сімонов?
Голуб миру Сімонов?
Фото: Фейсбук

Відповідь на питання – кому вигідно нападати на журналіста в провінційному містечку – лежить на поверхні.

10 лютого цього року на журналіста та громадського діяча Вадима Кирпіченка скоїли напад троє чоловіків міцної статури в чорних масках. Сталося це в будинку культури та на центральній вулиці біля будинку культури.

Про це повідомив наш кореспондент з місця подій.

Він зауважує, що нападників не лякали ані публічність особи потерпілого, ані місце і час нападу. 

“Так роблять, коли виконують завдання впливового замовника, мета якого максимально залякати носіїв будь-якої альтернативної думки” – зазначає кореспондент.

Наш кореспондент також проаналізував  журналістську та громадську діяльність Кирпіченка за найближчий період та зауважує, що останній активно висвітлював, на його думку, неправомірну діяльність нової влади та конкретно мера Андрія Сімонова. І також  в соціальних мережах журналіст активно критикував політичну партію ОПЗЖ. 

Окрім того, вже більше ніж 5 років Кирпіченко висвітлює дії та бездіяльність місцевої поліції.“Отож мотиви були в багатьох "серйозних дядьків" провчити хлопця”. 
 
А далі найцікавіше: промоніторивши соціальні мережі наш кореспондент зауважив, що ймовірними замовниками таки може бути Андрій Сімонов.

Адже згодом серед своїх нападників Вадим Кириченко пізнав одного із членів ОПЗЖ, який раніше вже нападав на нього, а також місцевого жителя Дениса Бохоню, що не так давно побив місцевого АТОвця Олександра Марюхніча (після якого останній опинився в реанімації Полтави). 

До слова, нападників настільки  не лякали можливі наслідки, що вони перед нападом виставили спільне фото в мережі з підписом “Привіт Кирпіченку”.

Як нагадує наш кореспондент, Вадим Кирпіченко раніше виступив організатором мітингу на захист побитого під стінами поліції атовця. Та оприлюднив аудіозапис телефонної розмови друга побитого атовця з Бохонею, який погрожував йому та обіцяв, що той займе місце атовця в реанімації.

Нагадаємо також, ми раніше повідомляли, що саме мер Пирятина допомагає поліції “спустити на гальмах” справу про побиття місцевого атовця.

Читайте також:
Генпрокурор вже погодила йому повідомлення про підозру.
22 лютого, 15:08
Венедіктова не вважає Вовка підозрюваним і не проситиме його затримання
18 лютого, 14:15
Розкладка у кримінальній справі проти Андрія Фаворова
18 лютого, 09:15
На Черкащині підлеглі Авакова у відділку катували чоловіка
09 лютого, 09:55
Депутати Полтавської обласної ради вирішили "нагнути" керівника комунального підприємства, щоб спонукати останнього не чинити їм спротив.
28 січня, 14:33