Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату

ПОЛІТИКА
21 січня, 06:30
Ганна Новосад
Ганна Новосад

Ганна Новасад зааявляє, що, якби мала дитину, не могла б її утримувати за зарплату 36 тис грн.

Міністр освіти і науки Ганна Новосад отримує основну зарплату 36 тис грн, користується службовим авто, але говорить, що всього цього замало.

«Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис грн, це на 10 тис грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль... Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину... то безперечно цього не вистачить... Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати», – сказала Новосад в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

Заява Новосад здійняла хвилю обурення у мережі.

«Ну наскільки ж ця вся **** відірвана від людей. Нічого крім ненависті воно не заслуговує», – написав громадський активіст Станіслав Краснов.

У зв'язку з останньою заявою Новосад також звинуватили в ідеологічній заангажованості.

«Нинішня міністр освіти і науки остаточно поламалася. Несіть іншого. Ганна Новосад вже давно демонструвала ознаки етичного занепаду. Але тепер це вже доконаний факт. З одного боку їй мало 36 тис гривень, щоб прогодувати потенційну дитину у разі потенційного створення потенційної сім'ї. З іншого боку вона прямим текстом задекларувала свою протидію шкільному предмету "Основи сім'ї"», – зазначив журналіст Руслан Кухарчук.

Письменник Андрій Кокотюха нагадав про просування Новосад гендерних ідей.

Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату_1

«Я абсолютно не проти, щоб люди заробляли багато і дуже багато. І я точно не за те, щоб люди були бідними і забитими. Але ж... Це просто плювок в обличчя мільйонам людей, які живуть на вдвічі меншу зарплату і утримують не одну дитину... І це говорить людина, яка неспроможна посту в ФБ без десятка помилок написати», – прокоментував ситуацію університетський викладач Тарас Тимо.

Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату_2

Ганна Новосад закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія». Була стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства Джорджа Сороса. У Міністерстві освіти і науки працевлаштувалася навесні 2014 року. Наразі не має наукового ступеня. 

Читайте також:
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26