Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату

ПОЛІТИКА
21.01.2020, 06:30
Ганна Новосад
Ганна Новосад

Ганна Новасад зааявляє, що, якби мала дитину, не могла б її утримувати за зарплату 36 тис грн.

Міністр освіти і науки Ганна Новосад отримує основну зарплату 36 тис грн, користується службовим авто, але говорить, що всього цього замало.

«Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис грн, це на 10 тис грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль... Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину... то безперечно цього не вистачить... Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати», – сказала Новосад в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

Заява Новосад здійняла хвилю обурення у мережі.

«Ну наскільки ж ця вся **** відірвана від людей. Нічого крім ненависті воно не заслуговує», – написав громадський активіст Станіслав Краснов.

У зв'язку з останньою заявою Новосад також звинуватили в ідеологічній заангажованості.

«Нинішня міністр освіти і науки остаточно поламалася. Несіть іншого. Ганна Новосад вже давно демонструвала ознаки етичного занепаду. Але тепер це вже доконаний факт. З одного боку їй мало 36 тис гривень, щоб прогодувати потенційну дитину у разі потенційного створення потенційної сім'ї. З іншого боку вона прямим текстом задекларувала свою протидію шкільному предмету "Основи сім'ї"», – зазначив журналіст Руслан Кухарчук.

Письменник Андрій Кокотюха нагадав про просування Новосад гендерних ідей.

Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату_1

«Я абсолютно не проти, щоб люди заробляли багато і дуже багато. І я точно не за те, щоб люди були бідними і забитими. Але ж... Це просто плювок в обличчя мільйонам людей, які живуть на вдвічі меншу зарплату і утримують не одну дитину... І це говорить людина, яка неспроможна посту в ФБ без десятка помилок написати», – прокоментував ситуацію університетський викладач Тарас Тимо.

Мережа кипить: міністр Новосад поскаржилася на маленьку зарплату_2

Ганна Новосад закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія». Була стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства Джорджа Сороса. У Міністерстві освіти і науки працевлаштувалася навесні 2014 року. Наразі не має наукового ступеня. 

Читайте також:
Після відкриття ринку землі будь-які спроби росіян чи терористів так званих "ДНР/ЛНР" придбати угіддя в Україні негайно припинятимуться.
28.06.2021, 13:07
Зроблено ще один крок на шляху до відновлення справедливості щодо репресованих комуністичним режимом.
19.05.2021, 21:27
Україна ризикує залишитися без державних підприємств.
10.03.2021, 16:58
2 мільярди 400 мільйонів гривень із бюджету спрямує уряд наступного року на розвиток регіональних летовищ, серед яких чомусь немає Полтави.
23.12.2020, 12:26
Усі комунальні лікарні в Україні мають надавати пацієнтам безоплатну допомогу у межах Програми медичних гарантій.
10.12.2020, 13:04
Під час виборів балотуються технічні кандидати, які мають ім’я та прізвище схожі з конкурентом.
02.12.2020, 13:42