Мешканці Пирятинського району за власні кошти почали ремонтувати дороги

ПОЛТАВА
04 лютого, 17:45
Мешканці Пирятинського району за власні кошти почали ремонтувати дороги

Гроші зникають невідомо в якому напрямку, а доріг як не було, так і немає.

Журналісти "Останнього Бастіону" продовжують інспектувати дороги обласного значення, за які відповідає Агентство місцевих доріг Полтавської області.

Про величезні ями, які тягнуться на десятки кілометрів, та бездіяльність обласної влади цього разу нам розповіли мешканці Давидівської сільської ради Пирятинського району.

За словами її голови Михайла Мельниченка, переважна більшість доріг обласного значення в їхньому районі – це одна величезна яма. Якщо в сусідній Чернігівській області зробили хоч якийсь ямковий ремонт, то в Полтавській області, як кажуть, "і кінь ніде не валявся".

Голова Давидівської сільської ради розповідає, що неодноразово разом із мешканцями звертався до Агентства місцевих доріг, проте чиновники ніяк не реагують. Натомість просять перерахувати їм гроші. В сільській раді від таких корумпованих схем відмовилися, оскільки практика показує, що гроші зникають невідомо в якому напрямку, а доріг як не було, так і немає.

Поки обласна влада ігнорує звернення мешканців Полтавщини та забуває про свої прямі обов'язки, люди за власні кошти розпочали ремонтувати дороги.

Читайте також:
У держпідприємстві безтурботно продовжують співпрацю з підрядниками, що фігурують у кримінальних справах.
30.12.2019, 10:30
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00