На Полтавщині знову можуть відбутися акції протесту через поганий стан доріг

ПОЛТАВА
24 лютого, 17:55
На Полтавщині знову можуть відбутися акції протесту через поганий стан доріг

Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.

Бездіяльність обласної влади, а особливо Агентства місцевих доріг Полтавської області, яке очолює Олексій Басан, просто вражає. Чи не щотижня до редакції видання «Останній Бастіон» надходять скарги з різних районів Полтавщини.

Чергове звернення надійшло від мешканців Грабарівської сільської ради Пирятинського району. Як заявляють стурбовані мешканці, кошти на ремонт місцевих доріг з обласного та державного бюджетів не виділяються вже не перший десяток років. Латають дороги за власний кошт та гроші місцевих аграріїв.

Голова Грабарівської сільської ради Світлана Крючкова каже, що особисто, за підтримки громади, неодноразово зверталася до керівника агентства Олексія Басана, пропонувала навіть частину дороги відремонтувати за кошти сільської ради. Проте постійно отримувала відмову. А перераховувати кошти через субвенцію до обласного бюджету не хоче, оскільки впевнена у їхньому нецільовому використанні.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» неодноразово публікував матеріали про корупційні схеми обласної влади та безпосередньо Агентства місцевих доріг.

Читайте також:
Гроші зникають невідомо в якому напрямку, а доріг як не було, так і немає.
04 лютого, 17:45
У держпідприємстві безтурботно продовжують співпрацю з підрядниками, що фігурують у кримінальних справах.
30.12.2019, 10:30
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57