На Полтавщині знову можуть відбутися акції протесту через поганий стан доріг

ПОЛТАВА
24 лютого, 17:55
На Полтавщині знову можуть відбутися акції протесту через поганий стан доріг

Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.

Бездіяльність обласної влади, а особливо Агентства місцевих доріг Полтавської області, яке очолює Олексій Басан, просто вражає. Чи не щотижня до редакції видання «Останній Бастіон» надходять скарги з різних районів Полтавщини.

Чергове звернення надійшло від мешканців Грабарівської сільської ради Пирятинського району. Як заявляють стурбовані мешканці, кошти на ремонт місцевих доріг з обласного та державного бюджетів не виділяються вже не перший десяток років. Латають дороги за власний кошт та гроші місцевих аграріїв.

Голова Грабарівської сільської ради Світлана Крючкова каже, що особисто, за підтримки громади, неодноразово зверталася до керівника агентства Олексія Басана, пропонувала навіть частину дороги відремонтувати за кошти сільської ради. Проте постійно отримувала відмову. А перераховувати кошти через субвенцію до обласного бюджету не хоче, оскільки впевнена у їхньому нецільовому використанні.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» неодноразово публікував матеріали про корупційні схеми обласної влади та безпосередньо Агентства місцевих доріг.

Читайте також:
Гроші зникають невідомо в якому напрямку, а доріг як не було, так і немає.
04 лютого, 17:45
У держпідприємстві безтурботно продовжують співпрацю з підрядниками, що фігурують у кримінальних справах.
30.12.2019, 10:30
Сьогодні лабораторно підтвердили перший випадок коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині. Його виявили в 69-річної жінки.
11:10
У 75-річної жінки в Кременчуці виявили коронавірус. Відомо, що за кордоном не була.
вчора, 16:55
На ринках Кременчука організують продаж розсади та саджанців рослин. Торгуватимуть з 10:00 до 15:00, кількість покупців контролюватимуть.
вчора, 16:45
Сьогодні поліція затримала двох чоловіків, які в медичних масках на обличчях пограбували пункт обміну валют у Полтаві.
вчора, 16:05