Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин

ПОЛТАВА
27.07.2020, 09:51
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин
Фото: bastion.tv

У Решетилівському районі виявлено несанкціонований кар'єр, на території якого провадиться грабунок надр — глини та піску.

Як вдалося з'ясувати, незаконним видобутком природних ресурсів займається фінансово-промислова група "Альтком", котра ймовірно вирішила стати на шлях кримінальної структури "Онур", що також була помічена у розкраданні надр Полтавщини.

У коментарі для "Останнього Бастіону" секретар Пащенківської сільської ради зазначила, що спецтехніка працює з особистого дозволу голови села.

Громадськість вже ініціювала скликання позачергової сесії з вимогою роз'яснення ситуації та заборони незаконного видобутку надр, яка відбудеться у вівторок, 28 липня.

«Правоохоронці вже були на місці події, ознайомилися з ситуацією, навіть призупиняли роботи, але розкрадання надр продовжилося. Територія, де здійснюється видобуток, наразі значно розширилася», — зазначила секретар сільської ради.

Очевидно, що поліціянти визначили для себе необхідну суму рентних платежів, а тому розкрадання продовжилося, тільки у більших обсягах.

Крім того, стало відомо, що біля місцевого ставка і незаконного кар'єру планується спорудити сміттєпереробний завод, на який ні громадськість, ні місцеві дозвіл не давали.

Секретар сільради також наголосила, що сьогодні-завтра голова має передати їй відповідну документацію, яка буде розглянута на позачерговій сесії, після чого буде винесено рішення.

Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_1
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_3
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_5
Читайте також:
Політика
02 квітня 2024 року було проведено закупівлю на споруджування свердловини №179 Анастасівського родовища.
02 квітня, 15:10
Світ
Запаси «чорного золота» у водах Ґвінейської затоки оцінюються у 1,5-2 мільярда барелів. Основні вигодонабувачі — компанії «Eni» і «Petroci».
11 березня, 14:54
Опінії
Хто в цьому винен? Ймовірно, система, яку зруйнував в першу чергу Роман Опімах і ДГС.
30 січня, 09:47
Кримінал
Сума завданих бюджету збитків становить понад 157 мільярдів гривень.
23.09.2023, 08:23
Блоги
Це яскравий приклад нашої безголовості стосовно розвитку національної економіки.
09.08.2023, 11:06
Економіка
Видобувачі та продавці "чорного золота" пішли на радикальний крок. Але замість пазурів Москви варто розгледіти зморщені мацаки Пекіна.
03.04.2023, 18:13