Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин

ПОЛТАВА
27.07.2020, 09:51
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин
Фото: bastion.tv

У Решетилівському районі виявлено несанкціонований кар'єр, на території якого провадиться грабунок надр — глини та піску.

Як вдалося з'ясувати, незаконним видобутком природних ресурсів займається фінансово-промислова група "Альтком", котра ймовірно вирішила стати на шлях кримінальної структури "Онур", що також була помічена у розкраданні надр Полтавщини.

У коментарі для "Останнього Бастіону" секретар Пащенківської сільської ради зазначила, що спецтехніка працює з особистого дозволу голови села.

Громадськість вже ініціювала скликання позачергової сесії з вимогою роз'яснення ситуації та заборони незаконного видобутку надр, яка відбудеться у вівторок, 28 липня.

«Правоохоронці вже були на місці події, ознайомилися з ситуацією, навіть призупиняли роботи, але розкрадання надр продовжилося. Територія, де здійснюється видобуток, наразі значно розширилася», — зазначила секретар сільської ради.

Очевидно, що поліціянти визначили для себе необхідну суму рентних платежів, а тому розкрадання продовжилося, тільки у більших обсягах.

Крім того, стало відомо, що біля місцевого ставка і незаконного кар'єру планується спорудити сміттєпереробний завод, на який ні громадськість, ні місцеві дозвіл не давали.

Секретар сільради також наголосила, що сьогодні-завтра голова має передати їй відповідну документацію, яка буде розглянута на позачерговій сесії, після чого буде винесено рішення.

Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_1
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_2
Мешканці села Пащенки закликали Синєгубова зупинити незаконний видобуток корисних копалин_3
Читайте також:
Угруповання порушників чинного законодавства спричинило збитки не менше, ніж на 13 мільйонів гривень.
30 вересня, 12:56
Хто за них відповідає?
13 липня, 12:05
НАК “Надра України” передають у власність олігарху Злочевському.
16 квітня, 14:33
Діяльність структур "Укргазвидобування" неподалік селища Комишня Миргородського району загрожує знищенню унікальної пам'ятки.
18.08.2020, 15:35
За незаконний видобуток газу у Гадяцькому районі до відповідальності притягнуть осіб з оточення Петра Порошенка.
04.08.2020, 12:34
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
03.08.2020, 19:55