Мешканців Кременчука запрошують у «Мандри з аквареллю»

ПОЛТАВА
18 січня, 20:46
Мешканців Кременчука запрошують у «Мандри з аквареллю»

Відчути промені зимового сонця у живописі мають змогу всі охочі. Мистецький захід запрошує поринути у світ прекрасних пейзажів.

Анонс оприлюднила пресслужба Кременчуцької міської ради, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». Свої картини у рамках всеукраїнської акції «З пензлем в руках і ніжністю у серці» презентуватиме відома харківська художниця Ольга Буяджи.

Виставка розпочнеться вже цієї неділі, 21 січня о 12:00 за адресою: вулиця Соборна, 9/16 (будівля філії №2 Кременчуцької міської публічної бібліотеки); вхід вільний. Відвідувачі побачать тематичні картини в акварельній техніці, які художниця написала подорожуючи країнами світу.

«Ольга Іванівна Буяджи особливо старанно і вміло долучає дітей до фантазії, які вона переносить на свої полотна. Її «Мандри з аквареллю» — це щемливі спогади про подорожі Польщею, Чорногорією, Францією, Італією та Хорватію, які мають надихнути малечу хоча б на кілька годин відірватися від воєнної буденності в Україні», — прокоментували організатори виставки.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» інформувала своїх читачів про те, як днями у Гадячі місцеву молодь познайомили із полтавським розписом. Майстриня Лідія Орел розповіла присутнім на заході учасникам про самобутнє декоративно-прикладне мистецтво нашого краю.

Читайте також:
Мистецтво
Картину вкрали й удруге, а потім кинули на зупинці у Лондоні.
06 квітня, 16:21
Мистецтво
Протягом тривалого часу дослідники творчості Леонардо намагалися розгадати, в якому куточку Італії було написано пейзаж
01 квітня, 11:25
Мистецтво
Секрети Церкви давно розвінчав художник Міхаель Пахер. В одній зі своїх картин, що тривалий час була заборонена, він показав суть Ватикану.
10.12.2023, 15:31
Мистецтво
Робота проведена у межах ширшого дослідницького проєкту щодо вивчення технік живопису художника.
04.08.2023, 09:31
Мистецтво
Очима Народного художника України Віктора Ковтуна
07.05.2022, 16:55
Полтава
Впродовж 18 лютого – 18 березня 2022 року на Полтавщині триватиме мистецький конкурс для дітей на тему захисту водних ресурсів.
09.02.2022, 13:20