Ми допоможемо Україні виконати всі умови для вступу у НАТО, – президент Фінляндії

ПОЛІТИКА
12 липня, 19:37
Ми допоможемо Україні виконати всі умови для вступу у НАТО, – президент Фінляндії
Фото: Останній Бастіон

Ображений комедіант може бути небезпечним, особливо займаючи найвищу державну посаду під час повномасштабної війни.

Тому задля його приборкання необхідна відповідальна команда зовнішніх контролерів-аудиторів у вигляді лідерів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу.

Про це під час завершення Вільнюського саміту НАТО на пресбрифінгу заявив президент Фінляндської республіки Саулі Нійністьо, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Фінський лідер підтвердив прихильність вступу нашої країни до Альянсу без ПДЧ, але наголосив, що Україні необхідно допомогти виконати всі умови членства; зокрема, здолати пошесну корупцію і кумівство.

«Вчора я мав зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Він повідомив, що чекав більшого від цьогорічного саміту НАТО. Тепер мета має полягати у тому, щоби посприяти наближенню України до стандартів Альянсу. Я чітко дав зрозуміти, що мета зараз полягає у тому, щоби всіляко допомагати Україні у досягненні критеріїв, які встановлено статутними документами НАТО.

Досягнення цієї мети, звичайно, є процесом, який також певною мірою залишає місце для гнучкого підходу. Крім того, ми разом із президентом Зеленським погодилися, що Альянс повинен адаптуватися до нових рамок" у зв'язку зі зміною ситуації в галузі безпеки в Європі. Фінляндія, звичайно, покликана відіграти у цьому важливу роль», – повідомив пресу Саулі Нійністьо.

Прикметно, але президенти США і Франції, канцлер ФРН, прем'єр-міністри Канади, Італії, Японії та Великої Британії теж очікують від України проведення демократичних реформ та якісних змін у секторі безпеці на шляху вступу до НАТО.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує про те, що світові лідери не купилися на клоунаду Володимира Зеленського під час цьогорічного Вільнюського саміта НАТО.

Читайте також:
Економіка
У Вільнюсі давно вже переконані, що Мінськ активно залучений у воєнну агресію Москви проти України. Тому і покарання має бути спільним.
05 грудня, 14:23
Політика
Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.
22 листопада, 10:57
Політика
На відміну від Ізраїля, Україна не руйнує житлові райони на території агресора. ЗСУ не вбивають цивільних, як це робить ЦАХАЛ у Ґазі.
09 листопада, 14:36
Політика
У Вільнюсі та столицях сусідніх країн знають, чого варті договори, підписані з Москвою. Мир з нападником не досягається компромісами.
06 листопада, 11:43
Світ
Реджеп Тайїп Ердоган не обмежився гучними гаслами. Турецький президент пішов далі й свої слова став реалізовувати на практиці.
05 листопада, 10:24
Політика
Посол Польщі Бартош Ціхоцький завершує свою дипломатичну місію в Україні.
29 жовтня, 14:18