Ми приречені на перемогу, — головред, видавець і доброволець Дмитро Савченко

МИСТЕЦТВО
07.07.2021, 16:02

Цьогорічний "Фестиваль нескореної Nації – Холодний Яр" блискучо виконав заздалегідь анонсовану благодійну місію.

Окрім активностей музичної та літературної сцени захід мав на меті збір коштів на підтримку українських військових. Поміж бойових підрозділів, які захищають терени держави на Сході України найгостріші потреби постають саме перед добровольчими формуваннями.

І це логічно, адже вони позбавлені централізованого  фінансування та підтримки з боку держави.

Благодійний вектор організаторами фесту був  спрямований на підтримку легендарного підрозділу 1 ОШР ДУК ПС під командуванням друга "Да Вінчі" – Дмитра Коцюбайла. Зібрана сума перевершила рекорди благодійних марафонів в рамках холодноярської події попередніх років і сягнула переконливої планки 106456 гривень!

Активність і небайдужість простих українців, вкотре довела те, що добровольчі підрозділи широко підтримуються суспільством та є похідною народної ініціативи. Командир підрозділу — Дмитро Коцюбайло, на своїй сторінці у Facebook подякував учасникам та відвідувачам фесту наголосивши на тому, що кошти будуть витрачені на придбання нової уніформи та амуніції для бійців. 

Своєю чергою, голова оргкомітету Холодноярського фестивалю, Зоя Бойченко зі сцени вручила скриню з грошима амбасадору бойового підрозділу на мирних територіях, Дмитру Савченку. Між тим, "як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями у Черкасах презентували стінопис на честь Романа Шухевича.

Автор : Головред Дмитро Савченко
вибір редакції
Читайте також:
Війна
До редакції медіаагенції "Останній Бастіон" звернулися українські захисники, які прямо зараз обороняють займані рубежі.
03 вересня, 10:00
Полтава
Юні патріоти з сіл Базилівщина та Абрамівка Полтавського району самоорганізувалися задля підтримки наших захисників на фронті.
19 серпня, 20:07
Війна
Добровольчий підрозділ поліції особливого призначення з Дніпропетровщини просить допомогти викупити автомобіль для перевезення бійців.
21 червня, 08:20
Полтава
Черговий мінібус для українських захисників вирушив із Пирятинської громади на Східний фронт, де тривають щоденні бойові дії.
17 червня, 08:03
Полтава
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
20.10.2021, 14:30
Полтава
Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.
11.08.2021, 15:09