Ми приречені на перемогу, — головред, видавець і доброволець Дмитро Савченко

МИСТЕЦТВО
07 липня, 16:02

Цьогорічний "Фестиваль нескореної Nації – Холодний Яр" блискучо виконав заздалегідь анонсовану благодійну місію.

Окрім активностей музичної та літературної сцени захід мав на меті збір коштів на підтримку українських військових. Поміж бойових підрозділів, які захищають терени держави на Сході України найгостріші потреби постають саме перед добровольчими формуваннями.

І це логічно, адже вони позбавлені централізованого  фінансування та підтримки з боку держави.

Благодійний вектор організаторами фесту був  спрямований на підтримку легендарного підрозділу 1 ОШР ДУК ПС під командуванням друга "Да Вінчі" – Дмитра Коцюбайла. Зібрана сума перевершила рекорди благодійних марафонів в рамках холодноярської події попередніх років і сягнула переконливої планки 106456 гривень!

Активність і небайдужість простих українців, вкотре довела те, що добровольчі підрозділи широко підтримуються суспільством та є похідною народної ініціативи. Командир підрозділу — Дмитро Коцюбайло, на своїй сторінці у Facebook подякував учасникам та відвідувачам фесту наголосивши на тому, що кошти будуть витрачені на придбання нової уніформи та амуніції для бійців. 

Своєю чергою, голова оргкомітету Холодноярського фестивалю, Зоя Бойченко зі сцени вручила скриню з грошима амбасадору бойового підрозділу на мирних територіях, Дмитру Савченку. Між тим, "як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями у Черкасах презентували стінопис на честь Романа Шухевича.

Автор : Головред Дмитро Савченко
вибір редакції
Читайте також:
Команда нашого медіаресурсу продовжує активності на вістрі добротворчості та волонтерства.
11 серпня, 15:09
Аґенція "Останній Бастіон" поповнила арсенал Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара "вибуховою літературою".
03 серпня, 09:12
Епіклеза — найважливіша мить літургії, а у відповідальній життєдіяльності — допомога фронту та участь у війні.
15 липня, 12:10
Інформаційна аґенція "Останній Бастіон" і видавництво "Zалізний Тато" запровадили спільну ініціативу.
09 липня, 14:41
Архітектурна пам'ятка у Кобищанах, де колись жив Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, досі у ганебному стані.
04 червня, 13:56
Скоропадський – український журналіст, який емігрував з Росії та став націоналістом.
09 лютого, 14:47