Національна ідея перемагає: У Черкасах презентували стінопис на честь Романа Шухевича

ПОЛІТИКА
02 липня, 14:36
Локація муралу — фасад колишньої тютюнової фабрики
Локація муралу — фасад колишньої тютюнової фабрики
Фото: Фейсбук

“Шухевич віддав життя за право бути вільними людьми, а не рабами на нашій землі, за право виховувати дітей за нашими, а не чужими звичаями”.

У Черкасах створюють Стіну Національних Героїв. Символічно, до дня народження Романа Шухевича, презентували перший стінопис на честь головнокомандувача УПА. Це є свідченням того, що національна ідея в Україні перемагає.

Про це у себе на сторінці написав учасник україно-російської війни Дмитро Кухарчук, який також оприлюднив відео з презентації стінопису.

“Дуже часто я чую від різних людей що українцям потрібна національна ідея. Звучить це, як правило, у контексті того, що ми цієї ідеї не маємо. Тоді в мене головне запитання: за що воював Князь Святослав? Які мотиви були в Івана Мазепи? І якій справі віддав своє життя генерал-хорунжий, головнокомандувач Української Повстанської Армії Роман Шухевич? Я маю відповідь: за право бути вільними людьми, а не рабами на нашій землі, за право виховувати дітей за нашими, а не чужими звичаями й творити добробут, на який рівнятимуться перші світові держави”,  — переконаний Кухарчук.

Він зазначив, що люди, які завжди були провідниками цієї ідеї не просто заслуговують, а мають бути пантеоном для українців, щоб ми не забували, рівнялись і прагли ставати ще кращими.

Слід також зауважити, що учасники відкриття стінопису і надалі планують продовжити серією подібних артів.

А реалізувати проєкт взялись у відділі Національного-патріотичного виховання при Черкаській облраді.

Читайте також:
Улітку 2014 року окупаційні російсько-терористичні війська загарбали місто Красний Луч і почали свою криваву розправу над неугодними.
08 жовтня, 09:12
Навесні 2015 року він прийшов добровольцем до полтавської 17-ої запасної сотні ДУК ПС.
30 вересня, 14:35
Торік у вересні в інституті хірургії та трансплантології імені О. Шалімова обірвалося життя морського піхотинця 503 окремого батальйону.
29 вересня, 10:38
Лемик в 1933 році вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова, а загинув від рук гестапо у 41 році в Миргороді.
26 вересня, 19:30