Ми шануємо пам'ять кожного Героя України

03.08.2023, 13:40
Ми шануємо пам'ять кожного Героя України

Сепаратисти та колаборанти намагалися спровокувати штучний конфлікт між представниками націоналістичних кіл.

У серпні 2022 року НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" звернулися до КО “Інститут розвитку міста”, Полтавської міської ради та Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій з пропозицією про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.


Друг "Хаммер" зі студентських років був активним учасником правого руху, який вважав, що націоналіст має тихо робити свою справу, не очікуючи винагороди чи похвали.

Так, зокрема, наприкінці листопада 2013 року він долучився до "Правого сектору", у лавах якого брав активну участь у революційних подіях Майдану.

Ми шануємо пам'ять кожного Героя України_1

З весни 2014 року воював проти окупантів у складі Добровольчого Українського Корпусу; брав участь у бойових діях у складі 1 Окремої штурмової роти ДУК ПС.

У 2019 році друг "Хаммер" став заступником Командира ДУК ПС із питань діяльності резервних підрозділів, а в 2020 році – обраний членом Проводу Національно-визвольного руху "Правий сектор".

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну (24 лютого 2022 року) Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон ДУК ПС, який вирушив на Східний фронт.

Друг "Хаммер" поліг смертю хоробрих 8 квітня 2022 року у бою проти російських загарбників під час виконання завдання підрозділом на Ізюмському напрямку, прикривши собою побратимів.

Загибель друга "Хаммера" стала непоправною втратою для всього націоналістичного руху України.

Одначе його Життя та Чин надихатиме ще не одне покоління українців на розбудову Української Самостійної Соборної Держави, яка дуже скоро завалить Москву.

Зауважимо, що 24 серпня 2022 року полеглого Воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя України.

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 29 вересня 2022 року вулицю Короленка у Львові перейменовано на вул. Тараса Бобанича.

14 жовтня 2022 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці у Стрию урочисто відкрили пам'ятну дошку на території школи №9, де навчався Герой; тепер цей навчальний заклад матиме ім'я Тараса Бобанича.

28 листопада 2022 року вже у Полтаві відкрили меморіальну дошку-барельєф Герою України другові "Хаммеру".

23 лютого 2023 року меморіальну дошку командиру 2-го батальйону ДУК “Правий сектор”, Герою України Тарасу Бобаничу (Хаммеру) відкрили на стіні будівлі Львівського державного університету внутрішніх справ, де навчався Герой України. 


НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" було прийнято рішення про вшанування Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”. При підготовці звернення НВР "Правий Сектор" та ГС "Останній Бастіон" переконалися, що на момент подачі звернення до КО “Інститут розвитку міста”, Полтавської міської ради та Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, не було подано жодного звернення від інших організацій організацій щодо перейменування вулиць Лідова чи Ляхова на честь загиблих українських воїнів.

Звернення було направлено ГС "Останній Бастіон" 16.08.2022 року за вих. № 22.

НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" першими внесли пропозицію щодо перейменування вулиці Лідова чи Ляхова на честь  Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

Дане звернення було зареєстровано в КО  “Інститут розвитку міста” за № 20/02-06 лише 10.01.2023 року.

У січні-лютому 2023 року члени робочої групи розглянули пропозиції про перейменування топонімів у Полтавській громаді.

31 січня 2023 року робоча група розглянула пропозиції про перейменування вулиці Ляхова у місті Полтаві.

До другої черги перейменування полтавських топонімів увійшли 99 вулиць та провулків Полтавської громади, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

9 березня 2023 року виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив варіанти нових назв вулиць з другої черги перейменування, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

15 березня 2023 року на платформі «E-DEM» після затвердження варіантів назв стартувало електронне голосування щодо другої черги перейменування вулиць, провулків та площ, розташованих на території Полтавської міської громади.

Серед варіантів нових назв вулиць Лідова та Ляхова у місті Полтаві відсутній варіант з пропозицією перейменування вул. Лідова чи вул. Ляхова на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

Як виявилося пізніше, 31 січня 2023 року, під час засідання робочої групи, під головуванням заступника Мамая українофоба Валерія Пархоменка, корупціонерка та ексочільниця КО "ІРМ" Тетяна Татаріна цинічно брехала представникам робочої групи про відсутність у документах наданих "Інституту розвитку міста" письмової згоди рідних Тараса Бобанича.

У зв'язку з цим, робоча група відхилила пропозицію ГС "Останній Бастіон", позбавивши громаду права проголосувати за перейменування вулиці Ляхова на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Метою Тетяни Татаріної, Олексія Довгаля та Валерія Пархоменка було відхилити пропозицію по вшануванню Героя України, бо все українське їм ненависне.

Нагадаємо, що заступник Мамая Валерій Пархоменко натхненно підтримував “партію регіонів” та разом з Олександром Удовіченком, Оксаною Деркач (які досі є депутатами Полтавської міської ради) та Валентиною Вождаєнко виступали на “антимайдані” перед Полтавською ОДА, підтримуючи президента-диктатора Віктора Януковича. Вони відправляли автобусами тітушок на антимайдан у Київ.

Він не приховує своїх проросійських поглядів. На пропагандистських Telegram-каналах розміщено відео, в якому Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни. 

Враховуючи протиправні дії колаборантів з Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста", ГС "Останній Бастіон" було прийнято рішення про звернення до суду.

На початку червня Громадська спілка "Останній Бастіон" звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Полтавської міська рада , Комунальної організації "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" Полтавської міської ради в якій просила суд:

  • визнати протиправними дії комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради  та Полтавської міської ради  щодо неналежної організації, проведення, узагальнення та оприлюднення результатів громадського обговорення в частині питань перейменування вулиці Ляхова в місті Полтаві.
  • скасувати рішення тридцять першої сесії восьмого скликання Полтавської міської ради від 19.05.2023 «Про перейменування вулиць, провулків, бульвару, площі та скверу у населених пунктах Полтавської міської територіальної громади» в частині перейменування (присвоєння нового імені) вулиці Ляхова в місті Полтаві.
  • Зобов'язати комунальну організацію «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради  та Полтавську міську раду провести повторне громадське обговорення питання перейменування вулиці Ляхова в місті Полтаві, у відповідності до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та «Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності, які за ними закріплені, об`єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат. назв і дат історичних подій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року 2012 № 989.

Судова справа була розподілена на голову Полтавського окружного адміністративного суду Сергія Олександровича Удовіченка.

5 червня 2023 року суддею Полтавського окружного адміністративного суду Удовіченком було прийнято позовну заяву ГС "Останній Бастіон" до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі.

28 червня 2023 року сепаратисти та колаборанти з Полтавської міської ради звернулися до Полтавського окружного адміністративного суду з клопотання про залучення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору матері загиблого воїна, на честь якого було перейменовано вулицю Ляхова у місті Полтаві.

03 липня 2023 року суддя Полтавського окружного адміністративного суду Удовіченко С.О. виніс ухвалу, якою було задоволено клопотання Полтавської міської ради, та залучено до справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору матір загиблого воїна.

Тут варто зазначити, що вже після подання документів НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" про перейменування вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”, представниками ще однієї проукраїнської політичної сили було подано документи про перейменування вул. Ляхова на честь загиблого воїна, який був членом даної політсили.

В результаті вулицю Ляхова було перейменовано на честь полеглого воїна, який загинув у лютому 2015 року в селі Широкине Волноваського району Донецької області.

Зауважимо, що виступаючи з ініціативою про перейменування вул. Ляхова, представники іншої проукраїнської політичної сили могли легко пересвідчитися в тому, що на той час вже було подано документи про перейменування вулиці на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”

Сепаратисти та колаборанти з Полтавської міської ради, заручившись підтримкою голови Полтавського окружного адміністративного суду Удовіченка С.О. вирішили спровокувати штучний конфлікт між представниками "Правого Сектору" та іншої політичної сили націоналістичного спрямування.

Продовжуючи практику комсомольців, комуністів та регіоналів, Сергій Удовіченко провокує штучний конфлікт між представниками націоналістичних кіл.

Нагадаємо читачам, що Сергій Удовіченко є сином регіонала Олександра Удовіченка, який під час революції гідності, разом із Валерієм Пархоменком до останнього підтримував президента-зрадника Януковича.

ГС "Останній Бастіон" позивалася до  Полтавської міської ради та Комунальної організації "Інститут розвитку міста", які порушуючи закон, регламенти та процедури свідомо позбавили полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Ми не позивалися до сім'ї загиблого воїна, який поклав життя, захищаючу рідну землю від російського агресора.

Даний конфлікт намагаються спровокувати зрадники та колаборанти з Полтавської міської ради та суддя Удовіченко, який є сином регіонала та соратника Януковича Олександра Удовіченка.

У зв'язку з цим, ГС "Останній Бастіон" та НВР "Правий Сектор" було прийнято рішення про відзив позову.

Вулицю Ляхова у місті Полтаві вже перейменовано на честь загиблого українського воїна, і ми не хочемо вступати у штучно спровокований конфлікт між представниками націоналістичних сил.

Ми керуємося людяністю і братерством, та вважаємо, що всі Герої України мають бути належним чином вшановані, щоб їхній подвиг пам'ятали майбутні покоління.

Як зазначив головний редактор "Останнього Бастіону", воїн 1-го окремого механізованого батальйону «Вовки Да Вінчі» імені Дмитра Коцюбайла (1 ОМБ) Дмитро Савченко:

"В суперечці двох людей неправий той, хто розумніший. Тому "Останній Бастіон" приймає рішення про відкликання позову".

Проте, ми хочемо донести до інших політичних сил патріотичного спрямування, що в разі повторення ситуації, в якій представники інших політичних сил будуть намагатися обійти, чи перешкодити реалізації ініціатив "Правого Сектору", ми будемо боротися до останнього і відстоювати свою ініціативу.

Слава Нації !

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31