Ми спостерігаємо, як ЗСУ втілюють у життя «Юнґеріанські штурми»

ВІЙНА
12.06.2023, 21:29
Ми спостерігаємо, як ЗСУ втілюють у життя «Юнґеріанські штурми»

Наступальна операція розвивається. Сили оборони України поступово продавлюють виносну охорону у так званій "сірій зоні"...

Власне нині наші захисники просуваються до першої лінії оборони противника. А вона є позиційним районом оборони дивізійного рівня.

У тактичному відношенні концепція "механізованого штурму" була переглянута. Акцент змістився на іншу тактику, що дозволяє поступово, але зі значно меншими втратами у живій силі та техніці досягати перших ліній оборони супротивника.

Поки ситуація на полі бою на Запорізькому напрямку сприяє хрестоносцям із жовто-блакитними стягами. Про інші напрями на цю мить немає конкретної інформації, яку можна було б поширювати.

Впродовж 2-3 найближчих днів із більшої частки ймовірності розгорнеться масштабна битва на першому рубежі оборони супротивника. І від успіху його подолання залежать подальші темпи наступу на другу лінію оборони, а відтак "цитадель" супротивника населений пункт Токмак.

Враховуючи те, як тривають (і як проходитимуть) штурмові дії, все це наштовхує на думку, що перед нами втілення у життя практики часів Ваймарської республіки: артилерія, ще раз артилерія і малі штурмові групи. Все, як Ернст Юнґер заповідав.

Автор – Гліб Парфьонов, керівник департаменту безпекової політики Центру політичних студій "Доктрина"

Читайте також:
Війна
Напруженість у Балтійському регіоні досягла нового рівня, особливо на тлі триваючої війни росії проти України.
08:09
Війна
На думку експерта, Кремль не використає стрілянину для відмови від перемовин.
09 лютого, 08:10
Війна
У Європі змоделювали сценарій швидкого захоплення Литви росією.
05 лютого, 17:24
Політика
Яку ще загрозу людству приготували всі ці правлячі «еліти» маніяків і вбивць?
04 лютого, 12:35
Війна
Росія намагається отримати за столом переговорів те, що не змогла здобути силою зброї, тобто усю Донецьку область.
04 лютого, 07:28
Війна
Поступки росії на Донбасі не приведуть до сталого миру, а лише дадуть Кремлю час на перегрупування та підготовку до нової фази війни.
01 лютого, 16:35