Ми все пам'ятаємо

ІСТОРІЯ
07.11.2023, 14:33
Це фото зроблено в Донецьку на площі Леніна 1 травня 2003 року.
Це фото зроблено в Донецьку на площі Леніна 1 травня 2003 року.
Фото: Сергій Ваганов

Вітаємо Юрія Луценка з річницею Жовтневої революції.

«Поздоровляю видатного соціаліста сучасності — «стрілка ТрО» Юрія Віталійовича Луценка — зі 106-ю річницею Великої Жовтневої Соціалістичної Революції.

Завдяки цьому титану політичної думки ми назавжди запам’ятали, що радянська влада — це комунізм мінус електрифікація всієї країни» — написав журналіст Володимир Бойко.

На фото Юрій Луценко — перший секретар обкому Соціалістичної партії. Святкує в Донецьку першотравень. У компанії представників Компартії під червоними прапорами.

Ми все пам'ятаємо_1

Поруч з ним майорить прапор з написом: «Ганьба українським окупантам». А прямо над головою Луценко можна побачити плакат, на якому росія і Китай душать США.

Так. Ще у 2003 році Юрій Луценко активно співпрацював з КПУ і Соцпартією. Славився затятим соціалістом і антибандерівцем.

Володимир Бойко згадує про 2004 рік :

22 квітня, на день народження Леніна Луценко і Гримчак найняли автовишку підігнали її до пам'ятника Леніну та з особливою любов'ю помили шампунем !!! дорогу кожному соціалісту, голову Володимира Ілліча, забруднену голубами.

Але й це ще не все...

Бойко зазначає, що Юрій Луценко впізнав своїх колег з УНА-УНСО і дав на них свідчення через що вони потрапили за ґрати.

«Ви будете сміятись, але 20 років тому після бурхливого застілля з приводу свого 36-річчя в публічну політику відправився тодішній помічник-консультант народного депутата Олександра Мороза Юрій Луценко.

Політично стурбовані громадини, розбурхані полум’яними промовами майбутнього генерального, прости господи, прокурора, 15 грудня 2000 року отаборились на Майдані Незалежності й розпочали акцію «Україна без Кучми». Втім, мітингували вони недовго. 9 березня 2001 року очолювані Луценком активісти УНА-НСО спробували перешкодити президенту Кучмі та прем’єр-міністру Ющенку покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, після чого були затримані й відправлені за ґрати на підставі показів Юрія Віталійовича. Саме він у приміщенні СБУ впізнавав по кадрах оперативної відеозйомки учасників акції протесту й диктував слідчому Миколі Герасименку прізвища правопорушників.

На підставі свідчень Юрія Луценка активісти акції «Україна без Кучми» були засуджені й провели кілька років хто три, хто більше – на «зоні». Ніхто з них, окрім Андрія Шкіля, політичної кар’єри так і не зробив на відміну від провокатора, який у 2001 році здав їх СБУшникам і який тепер люб’язно ручкається з Леонідом Кучмою» — зазначає журналіст.

Читайте також:
Історія
Після акції «Вісла» Осип Хома («ВІЛЛІ») восени 1947 р. із рейдовою повстанською групою перейшов у американську зону Німеччини.
30 квітня, 09:33
Політика
Лемик вбив представника консульства СРСР в помсту за Голодомор, а загинув від рук гестапо на Полтавщині.
04 квітня, 09:06
Історія
Його геній скристалізував те, що було сутнісним в історії, сучасності і в мріях народу.
09 березня, 07:25
Опінії
Ввечері 23 лютого 1918 року у місті Пярну Комітет порятунку Естонії видав Декларацію незалежності. З попелу війни постала вільна республіка.
23 лютого, 20:23
Опінії
Проти ночі 3 лютого 1929 року на зібранні у Відні українські націоналісти ухвалили статут нової об'єднавчої організації. Так постала ОУН.
03 лютого, 10:25
Світ
30 січня 1703 року здійснено спланований напад на маєток лорда Кіри Йошінаку. Він був придворним чиновником у сьоґуна Токуґави Цунайоші.
30 січня, 19:19