Міграційна криза в Естонії: головна проблема не українці, а ґетто нелегалів

СВІТ
16 січня, 10:05
М. Гельме і Е. Вагер
М. Гельме і Е. Вагер
Фото: Delfi

Естонська поліція порахувала кількість мігрантів.

Згідно зі звітом Міністерства внутрішніх справ Естонської Республіки, в країні швидко збільшилась чисельність вихідців з Нігерії та Індії, інформує видання "Delfi".

Про це на спільній прес-конференції заявили очільник МВС Март Гельме і гендиректор Департаменту поліції та прикордонної охорони Ельмар Вагер.

«В Естонії виникають відособлені національні громади, які замкнуті самі в собі й мало пов'язані з естонським суспільством. Вперше ми бачимо, що проблема, яка існувала раніше десь в Західній Європі, постукала вже в наші двері», — прокоментував ситуацію Март Гельме.

За словами Ельмара Вагера, міграційному питанню приділяється велика увага: наприклад, проводиться відповідне навчання правоохоронців.

«Станом на 1 січня 2010 року ознак ґеттоїзації нігерійської та індійської громад, які зросли численно на 10-20%, ми не спостерігаємо. Вони тримаються разом, це ясно, але в даний момент в плані захищеності особливих проблем не має», — наголосив він.

Читайте також:
Спалах коронавірусу не став на заваді масовому заходу так званих секс-меншин, організованого в столиці Естонії.
30 червня, 14:58
Громадяни сучасної України не замислюються над тим, скільки ж насправді їхніх земляків поховано за межами Батьківщини.
26 травня, 11:33
Вихованці низки освітніх закладів Тарту і Нарви взяли участь у дослідженні на тему "Як ви бачите Естонію на міжнародній арені".
17 квітня, 11:10
У списку російських шпигунів, представлених Поліцією безпеки, – 20 осіб.
14 квітня, 17:57
Очільниця Естонської Республіки Керсті Кал'юлайд провела селекторну нараду з керівниками Сільськогосподарської торгової палати країни.
08 квітня, 11:25
25 березня 1949 року окупаційний сталінський режим у насильно вивіз понад 22 тисячі естонців на Сибір.
28 березня, 10:10