Мільйони американців збідніли через пандемію коронавірусу

СВІТ
19.10.2020, 08:09
Мільйони американців збідніли через пандемію коронавірусу
Фото: Google

З 1 травня по 1 жовтня 2020 року 8 мільйонів громадян США опинилися на межі виживання.

Головною причиною є карантинні обмеження у зв'язку COVID-19, йдеться у відповідному соціологічному дослідженні, нещодавно оприлюдненого виданням "Chicago Tribune".

Надзвичайна грошова допомога на загальну суму 2 трильйони доларів, яку у вказаний період надавав збанкрутілим американцям федеральний уряд, не врятувала ситуацію.

Коли антикоронавірусний фонд США вичерпався, кількість бідних зросла на 8 мільйонів, причому найбільше постраждали чорношкірі громадяни.

«Наведені цифри шокують все суспільство. Ми всі занепокоєні. Адже у людей стало більше проблем з оплатою рахунків, орендою, не кажучи про щоденне харчування та медикаменти для подолання пандемії», — прокоментував ситуацію один з організаторів дослідження, економіст Університету Чикаґо Брюс Мейер.

Як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у наступне десятиліття на США чекає нова економічна криза небачених масштабів із часу "Великої депресії" 1929-1933 років.

Читайте також:
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51
Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.
26.11.2020, 08:59