Мілорад Додік презентував путіну державний орден

СВІТ
10 січня, 20:11
Мілорад Додік презентував путіну державний орден
Фото: google

Республіка Сербська все активніше дратує ЄС своїми відносинами з росією.

Глава Республіки Сербської, яка входить до складу Боснії та Герцеговини, Мілорад Додік видав російському диктатору державний орден. В Євросоюзі розкритикували рішення влади Республіки Сербської.

«Це рішення ізолює Республіку Сербську в Європі, немає місця медалям для політиків, які вторгаються в сусідні країни та вбивають їхніх громадян», — наголосив речник Європейської служби зовнішніх дій (EEAS) Петер Стано, під час щоденної розмови з європейською пресою: «На жаль, увесь світ знає, хто такий путін, і Додік добре розуміє, чого ми очікуємо від Боснії на її європейському шляху».

Окрім цієї обурливої витівки лідер сепаратистів етнічної групи Мілорад Додік зібрав тисячі етнічних сербів із прапорами на околицях столиці Сараєво, щоб відсвяткувати неконституційне свято, пов’язане з жорстокою війною в Боснії в 1990-х роках. Парад у військовому стилі був частиною серії урочистостей, які Мілорад Додік використовував, щоб висловити свою вірність росії.

Примітно, що місцевий осередок "Нічних вовків", агресивного російського мотоциклетного клубу, який непохитно підтримує путіна, також взяв участь у параді.

Читайте також:
Економіка
€20 – це завжди €20, ані центом менше, про що дуже добре знають чиновники з Белграду, котрі вирішили здихатися рублевої голки Москви.
13 березня, 21:53
Світ
Лідери Косово та Сербії висловили готовність реалізувати запропоновану ЄС угоду про нормалізацію відносин, заявив Жозеп Боррель.
28 лютого, 14:15
Кримінал
Заслані кремлівським режимом до маленької балканської республіки агенти спеціальних служб РФ вивідували цінну інформацію.
31 січня, 21:36
Світ
Починаючи з 00:00 1 січня 2023 року жителі розвиненої балканської республіки стали вільно подорожувати Європейським континентом.
01 січня, 21:00
Світ
Армії Сербії та Косова приведені у бойову готовність
27.12.2022, 12:19
Світ
Прем’єр-міністр Косова Альбін Курті попередив про те, що росія розпалює напруженість між його країною та Сербією
21.12.2022, 09:25